Петропавл қаласында жергілікті ауқымдағы техногендік сипаттағы төтенше жағдай жариялау туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімінің 2023 жылғы 8 қарашадағы № 31 шешімі. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімінің 2024 жылғы 8 қаңтардағы № 01 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімінің 08.01.2024 № 01 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Азаматтық қорғау туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 48 және 50-баптарына, "Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың біліктіліктерін белгілеу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметі қаулысының 2-тармағы 2) тармақшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің жанындағы Төтенше жағдайлардың алдын алу және жою жөніндегі комиссияның кезектен тыс отырысының 2023 жылғы 07 қарашадағы № 9 хаттамасы негізінде Петропавл қаласының әкімі ШЕШТІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласының аумағында жергілікті ауқымдағы техногендік сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2023 жылғы 07 қарашадан бастап туындыған құқықтық қатынастарға таралады.
Қала әкімі С. Мұхамедиев

Об объявлении чрезвычайной ситуации техногенного характера местного масштаба в городе Петропавловск
Решение акима города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 8 ноября 2023 года № 31. Утратило силу решением акима города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 8 января 2024 года № 01
Сноска. Утратило силу решением акима города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 08.01.2024 № 01 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 48 и 50 Закона Республики Казахстан "О гражданской защите", подпунктом 2) пункта 2 постановления Правительства Республики Казахстан "Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера", на основании протокола внеочередного заседания Комиссии по предупреждению и ликвидации чрезвычайных ситуаций города Петропавловска от 07 ноября 2023 года № 9 аким города Петропавловска РЕШИЛ:
1. Объявить чрезвычайную ситуацию техногенного характера местного масштаба на территории города Петропавловска Северо-Казахстанской области.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 07 ноября 2023 года.
Аким города С. Мухамедиев