Ақжар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 29-4 "2023-2025 жылдарға арналған Ақжар ауданы Восход ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 2 мамырдағы № 3-4 шешімі
Ақжар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақжар аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Ақжар ауданы Восход ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 29-4 шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"2023-2025 жылдарға арналған Ақжар ауданының Восход ауылдық округінің бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 51483 мың теңге:
салықтық түсімдер – 6254 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3678 мың теңге;
трансферттер түсімі – 41549 мың теңге;
2) шығындар – 53692,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2209,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2209,6 мың теңге:
қарыздар түсімі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджетииқаражатыныңтттпайдаланылатын қалдықтары – 2209,6 мың теңге.";
мынадай мазмұндағы 6-1 тармақпен толықтырылсын:
"6-1. Осы шешімге 4 қосымшаға сәйкес 2023 жылы 1 қаңтарда қалыптасқан бюджет қаражаттың бос қалдықтары есебінен және 2022 жылы аудандық, облыстық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару есебінен шығыстар көзделсін.
Ауылдық бюджет қаржылық жыл басында қалыптасқан бюджеттік қаражаттың бос қалдықтарын аудандық, облыстық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару есебінен шығыстарын бөлу Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы Восход ауылдық округі әкімінің "2023-2025 жылдарға арналған Ақжар ауданы Восход ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" Ақжар аудандық мәслихатының шешімін іске асыру туралы шешімімен айқындалады";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
көрсетілген шешімге 2 қосымшаға сәйкес 4 қосымшамен толықтырылсын.

О внесении изменений и дополнения в решение Акжарского районного маслихата от 28 декабря 2022 года № 29-4 "Об утверждении бюджета Восходского сельского округа Акжарского района на 2023-2025 годы"
Решение Акжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 2 мая 2023 года № 3-4
Акжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Акжарского районного маслихата от 28 декабря 2022 года № 29-4 "Об утверждении бюджета Восходского сельского округа Акжарского района на 2023-2025 годы" следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Восходского сельского округа Акжарского района 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 51483 тысяч тенге:
налоговые поступления – 6254 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3678 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 41549 тысяч тенге;
2) затраты – 53692,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2209,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2209,6 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2209,6 тысяч тенге.";
дополнить подпунктом 6-1 следующего содержания:
"6-1. Предусмотреть расходы бюджета сельского округа за счет свободных остатков бюджетных средств, сложившихся на начало финансового года и возврата целевых трансфертов областного и районного бюджетов, неиспользованных (недоиспользованных) в 2022 году, согласно приложению 4 к настоящему решению.
Распределение сумм свободных остатков бюджетных средств, сложившихся на начало финансового года и возврат целевых трансфертов из районного бюджета, областного бюджета, неиспользованных (недоиспользованных) в 2022 году, определяется решением акима Восходского сельского округа Акжарского района Северо-Казахстанской области "О реализации решения Акжарского районного маслихата "Об утверждении бюджета Восходского сельского округа Акжарского района на 2023-2025 годы";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению;
дополнить приложением 4 к указанному решению согласно приложению 2 к настоящему решению.