Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы Ленинград ауылдық округінің Ленинград ауылындағы кейбір көшелерін қайта атау туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы Ленинград ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 26 шешімі
"Қазақстан Республикасының әкімшілік–аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабы 4) тармақшасына сәйкес, Ленинград ауылы халқының пікірін ескере отырып және облыстық ономастика комиссиясының 2020 жылғы 26 тамыздағы қорытындысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданының Ленинград ауылдық округінің Ленинград ауылындағы көшелері қайта аталсын:
Пионерский көшесін Әлихан Бөкейхан көшесіне;
Юбилейный көшесін Ғабит Мүсірепов көшесіне;
Лихачева көшесін Жамбыл көшесіне.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Округ әкімі А. Маймаков

О переименовании некоторых улиц в селе Ленинградское Ленинградского сельского округа Акжарского района Северо-Казахстанской области
Решение акима Ленинградского сельского округа Акжарского района Северо-Казахстанской области от 22 декабря 2023 года № 26
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения села Ленинградское и на основании заключения областной ономастической комиссии от 26 августа 2020 года, РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие улицы села Ленинградское Ленинградского сельского округа Акжарского района Северо-Казахстанской области:
улицу Пионерская на улицу Әлихан Бөкейханов;
улицу Юбилейная на улицу Ғабит Мүсірепов;
улицу Лихачева на улицу Жамбыл.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким округа А. Маймаков