"Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Заречный ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 26/301 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2023 жылғы 14 сәуірдегі № 3/21 шешімі
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Заречный ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 26/301 шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Заречный ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 233 076 мың теңге:
салықтық түсімдер - 4 660 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 665 мың теңге;
трансферттер түсімі - 227 751 мың теңге;
2) шығындар - 233 314,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 238,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 238,8 мың теңге:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 238,8 мың теңге.";
келесі мазмұндағы 1-1 -тармақпен толықтырылсын:
"1-1. Заречный ауылдық округінің бюджетінде 2023 жылғы 1 қаңтарға қалыптасқан бюджет қаражатының есебінен бос қалдықтары Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 0,1 мың теңге, облыстық бюджеттен 0,1 мың теңге, аудандық бюджеттен 8,6 мың теңге сомасында бөлінген нысаналы трансферттерді қайтару 4-қосымшаға сәйкес көзделсін.";
келесі мазмұндағы 1-2 -тармақпен толықтырылсын:
"1-2. Заречный ауылдық округінің бюджетінде 2023 жылғы 1 қаңтардағы жағдай бойынша қалыптасқан бос қалдықтар есебінен 230 мың теңге сомасында шығыстар 4-қосымшасына сәйкес көзделсін.";
5-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Заречный ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен бөлінген ағымдағы нысаналы трансферттердің көлемі көзделсін, оның ішінде:
еңбекақы төлеу қорына;
елді мекендердегі көшелерді жарықтандыруға;
Қарағаш ауылында балалар ойын алаңын жайластыруға;
"Солтүстік Қазақстан облысы, Есіл ауданы, Чириковка ауылы, Парк көшесі, 14 мекенжайы бойынша клуб ғимаратын күрделі жөндеу" конкурсын жариялауға;
2021 жылғы бағалау нәтижелері бойынша бонустар төлеуге;
округтің бес ауылында көше жарығын ағымдағы жөндеуге;
автокөлік құралын сатып алуға;
Чириковка ауылындағы ауылтішілік жолдарды орташа жөндеу кезінде материалдар мен жұмыстардың сапасын сараптауға.

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 30 декабря 2022 года № 26/301 "Об утверждении бюджета Заречного сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2023-2025 годы"
Решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 14 апреля 2023 года № 3/21
Маслихат Есильского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области "Об утверждении бюджета Заречного сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2023-2025 годы" от 30 декабря 2022 года № 26/301 следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Заречного сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы - 233 076 тысяч тенге:
налоговые поступления - 4 660 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 665 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 227 751 тысяч тенге;
2) затраты - 233 314,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 238,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита(использование профицита) бюджета - 238,8 тысяч тенге:
поступление займов - 0 тысяч тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 238,8 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 1-1 следующего содержания:
"1-1. Предусмотреть в бюджете Заречного сельского округа за счет свободных остатков бюджетных средств, сложившихся на 1 января 2023 года, возврат целевых трансфертов выделенных из Национального фонда Республики Казахстан в сумме 0,1 тысяч тенге, из областного бюджета в сумме 0,1 тысяч тенге, из районного бюджета в сумме 8,6 тысяч тенге, согласно приложению 4.";
дополнить пунктом 1-2 следующего содержания:
"1-2. Предусмотреть в бюджете Заречного сельского округа расходы за счет свободных остатков, сложившихся по состоянию на начало финансового года в сумме 230 тысяч тенге, согласно приложению 4.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Предусмотреть в бюджете Заречного сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области объемы целевых текущих трансфертов выделенных из районного бюджета в том числе:
на фонд оплаты труда;
на освещение улиц в населенных пунктах;
на обустройство детской игровой площадки в селе Карагаш;
на объявление конкурса по "Капитальный ремонт здания клуба по адресу: Северо-Казахстанская область, Есильский район, село Чириковка, улица Парковая, 14";
на выплату бонусов по результатам оценки за 2021 год;
на текущий ремонт уличного освещения в пяти селах округа;
на приобретение автотранспортного средства;
на экспертизу качества материалов и работ при среднем ремонте внутрипоселковых дорог в селе Чириковка.

Көрсетілген нысаналы трансферттерді аудандық бюджеттен бөлу "Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының Заречный ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" Есіл ауданы мәслихатының шешімін іске асыру туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Заречный ауылдық округі әкімінің шешімімен айқындалады.";
аталғанн шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
аталған шешім осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес 4-қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы
мәслихатының төрағасы
Е. Тұтқышев
Солтүстік Қазақстан облысы
Есіл ауданы мәслихатының
2023 жылғы 14 сәуірдегі
№ 3/21 шешіміне
1-қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы
Есіл ауданы мәслихатының
2022 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 26/301 шешіміне
1-қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Заречный ауылдық округінің 2023 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Сомасы (мың теңге)

Распределение указанных целевых трансфертов из районного бюджета определяется решением акима Заречного сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области "О реализации решения маслихата Есильского района "Об утверждении бюджета Заречного сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2023-2025 годы.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению;
дополнить указанное решение приложением 4, согласно приложению 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель маслихата Есильского района
Северо-Казахстанской области
Е. Туткушев
Приложение 1
к решению маслихата
Есильского района
Северо-Казахстанской области
от 14 апреля 2023 года № 3/21
Приложение 1
к решению маслихата
Есильского района
Северо-Казахстанской области
от 30 декабря 2022 года № 26/301
Бюджет Заречного сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2023 год
Категория
Класс
подкласс
Наименование
Сумма (тысяч тенге)