"Явленка ауылының жергілікті қоғамдастығының бөлек жиындарын өткізу қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін көшелер мен көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" Есіл ауданы мәслихатының 2014 жылғы 27 наурыздағы № 29/186 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2023 жылғы 10 мамырдағы № 4/58 шешімі. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2023 жылғы 19 қыркүйектегі № 8-94 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 19.09.2023 № 8-94 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Явленка ауылының жергілікті қоғамдастығының бөлек жиындарын өткізу қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін көшелер мен көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2014 жылғы 27 наурыздағы № 29/186 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2730 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
осы шешімнің қосымшасы аталған шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесения изменения в решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 27 марта 2014 года № 29/186 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей улиц и многоквартирных жилых домов для участия в сходе местного сообщества села Явленка"
Решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 10 мая 2023 года № 4/58. Утратило силу решением маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 19 сентября 2023 года № 8-94
Сноска. Утратило силу решением маслихата Есильского района Северо Казахстанской области от 19.09.2023 № 8-94 (вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Маслихат Есильского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей улиц и многоквартирных жилых домов для участия в сходе местного сообщества села Явленка" от 27 марта 2014 года № 29/186 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2730) следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.