"Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Спасовка ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданды мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 26/307 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2023 жылғы 8 желтоқсандағы № 10/154 шешімі
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданды Спасовка ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 26/307 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Спасовка ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 32 808 мың теңге:
салық түсімдеріне - 3 235 мың теңге;
салықтық емес түсімдерге - 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттер түсімдері - 29 573 мың теңге;
2) шығындар - 33 171,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 363,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 363,9 мың теңге:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 363,9 мың теңге.";
4-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. Спасовка ауылдық округінің 2023 жылға арналған бюджетінде аудандық бюджеттен бөлінген ағымдағы нысаналы трансферттердің көлемі көзделсін, оның ішінде:
еңбекақы төлеу қоры және ағымдағы шығыстар;
елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру;
Спасовка ауылдық округі Тауағаш ауылындағы балалар ойын алаңын жайластыру;
Спасовка ауылдық округі Спасовка ауылындағы балалар ойын алаңын жайластыру;
"Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Спасовка ауылдық округі әкімінің аппараты" КММ ғимаратының кіру тобын ағымдағы жөндеуге және жылыту жүйесін ауыстыруға.
Көрсетілген нысаналы трансферттерді аудандық бюджеттен бөлу "Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Спасовка ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" Есіл ауданы мәслихатының шешімін іске асыру туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Спасовка ауылдық округі әкімінің шешімімен айқындалады.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 30 декабря 2022 года № 26/307 "Об утверждении бюджета Спасовского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2023-2025 годы"
Решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 8 декабря 2023 года № 10/154
Маслихат Есильского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области "Об утверждении бюджета Спасовского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2023-2025 годы" от 30 декабря 2022 года № 26/307 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Спасовского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы - 32 808 тысяч тенге:
налоговым поступлениям - 3 235 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 29 573 тысяч тенге;
2) затраты - 33 171,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 363,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 363,9 тысяч тенге:
поступление займов - 0 тысяч тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 363,9 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Предусмотреть в бюджете Спасовского сельского округа на 2023 год объемы целевых текущих трансфертов выделенных из районного бюджета, в том числе:
фонд оплаты труда и текущие расходы;
освещение улиц в населенных пунктах;
обустройство детской игровой площадки в селе Тауагаш Спасовского сельского округа;
обустройство детской игровой площадки в селе Спасовка Спасовского сельского округа;
на текущий ремонт входной группы и замены системы отопления здании КГУ "Аппарат акима Спасовского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области".
Распределение указанных целевых трансфертов из районного бюджета определяется решением акима Спасовского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области "О реализации решения маслихата Есильского района "Об утверждении бюджета Спасовского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2023-2025 годы.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.