Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Николаевка ауылдық округі Николаевка ауылының құрамдас бөліктерін қайта атау туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Николаевка ауылдық округ әкімінің 2023 жылғы 7 тамыздағы № 28 шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабы 4) тармақшасына, сәйкес Николаевка ауылы халқының пікірін ескере отырып және Солтүстік Қазақстан облыстық ономастикалық комиссияның 2021 жылғы 16 сәуірдегі, 2022 жылғы 1 наурыздағы қорытындысының негізінде ШЕШТІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Николаевка ауылдық округі Николаевка ауылының құрамдас бөліктерін қайта аталсын:
Советская көшесін – Баян - батыр көшесіне;
Ленин көшесін - Достық көшесіне;
Пролетарская көшесін - Есіл көшесіне;
Киров көшесін - Ботай көшесіне;
Автобаза көшесін – Мәншүк Мәметова көшесіне;
СМУ көшесін - Әлия Молдағұлова көшесіне;
Заготзерно көшесін – Алтын дән көшесіне;
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Николаевка ауылдық округінің әкімі Н. Сапраров

О переименовании составных частей села Николаевка Николаевского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области
Решение акима Николаевского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области от 7 августа 2023 года № 28
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения села Николаевка и на основании заключений Северо-Казахстанской областной ономастической комиссии от 16 апреля 2021 года, от 1 марта 2022 года, РЕШИЛ:
1. Переименовать составные части села Николаевка Николаевского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области:
улицу Советская - на улицу Баян батыр;
улицу Ленина - на улицу Достық;
улицу Пролетарская - на улицу Есіл;
улицу Кирова - на улицу Ботай;
улицу Автобаза - на улицу Мәншүк Мәметова;
улицу СМУ - на улицу Әлия Молдағұлова;
улицу Заготзерно - на улицу Алтын дән;
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Николаевского сельского округа Н. Сапаров