Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Петровка ауылдық округі Бірлік, Петровка ауылының құрамдас бөліктерін қайта атау туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Петровка ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 8 желтоқсандағы № 25-ө шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабы 4) тармақшасына, сәйкес Бірлік, Петровка ауылы халқының пікірін ескере отырып және Солтүстік Қазақстан облыстық ономастикалық комиссияның 2021 жылғы 16 сәуірдегі, қорытындысының негізінде, Петровка ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Петровка ауылдық округі Бірлік, Петровка ауылының құрамдас бөліктерін қайта аталсын:
Петровка ауылы
Ленин көшесін – Бейбітшілік көшесіне;
Юбилейная көшесін – Ыбырай Алтынсарин көшесіне;
Комсомольская көшесін - Болашақ көшесіне;
Бірлік ауылы
Ленин көшесін – Дүйсен Аяғанов көшесіне;
Молодежная көшесін – Байман Тұрғынов көшесіне;
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Петровка ауылдық округінің әкімі О.Қонқабаев

О переименовании составных частей села Петровка, Берлик Петровского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области
Решение акима Петровского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области от 8 декабря 2023 года № 25-р
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения села Петровка, Берлик и на основании заключений Северо-Казахстанской областной ономастической комиссии от 16 апреля 2021 года, аким Петровского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать составные части села Петровка, Берлик Петровского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области:
с.Петровка
улицу Ленина - на улицу Бейбітшілік;
улицу Юбилейная - на улицу Ыбырай Алтынсарин;
улицу Комсомольская - на улицу Болашақ;
с.Бирлик
улицу Ленина - на улицу Дүйсен Аяғанов;
улицу Молодежная - на улицу Байман Тұрғынов;
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Петровского сельского округа О.Конкабаев