Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 23/2 "2023-2025 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Благовещенка ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы мәслихатының 2023 жылғы 8 желтоқсандағы № 10/2 шешімі
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Благовещенка ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 23/2 шешіміне (Қазақстан Республикасы нормативтік-құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде № 177117 ресми жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Благовещенка ауылдық округінің бюджеті көрсетілген шешімге тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 244 657,7 мың теңге:
салықтық түсімдер – 9 500 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 10 815 мың теңге;
трансферттер түсімі – 224 342,7 мың теңге;
2) шығындар – 245 219,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -562 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 562 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 562 мың теңге.";
6-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2023 жылға арналған ауылдық округ бюджетінде аудандық бюджеттен нысаналы трансферттер ескерілсін, оның ішінде:
1) елді мекендерді абаттандыруға;
2) Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Благовещенка ауылында су құбырының сыртқы желілерін орнатуға;
3) мемлекеттік органның күрделі шығыстарына;
4) қиыршық тас сатып алуға;
5) "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымды дамытуға:
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Благовещенка ауылындағы кентішілік жолдарды орташа жөндеу.
Аудандық бюджеттен көрсетілген нысаналы трансферттерді бөлу Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Благовещенка ауылдық округі әкімінің 2023-2025 жылдарға арналған ауылдық округтің бюджеті туралы Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы мәслихатының шешімін іске асыру туралы шешімімен айқындалады.";

О внесении изменений и дополнения в решение маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 28 декабря 2022 года № 23/2 "Об утверждении бюджета Благовещенского сельского округа Жамбылского района Северо-Казахстанской области на 2023 -2025 годы"
Решение маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 8 декабря 2023 года № 10/2
Маслихат Жамбылского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области "Об утверждении бюджета Благовещенского сельского округа Жамбылского района Северо-Казахстанской области на 2023-2025 годы" от 28 декабря 2022 года № 23/2 (официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативно-правовых актах Республики Казахстан № 177117) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Благовещенского сельского округа Жамбылского района Северо-Казахстанской области на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 244 657,7 тысяч тенге:
налоговые поступления – 9 500 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 10 815 тысяч тенге;
поступления трансфертов –224 342,7 тысяч тенге;
2) затраты – 245 219,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -562 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 562 тысячи тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 562 тысячи тенге.";
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Учесть в бюджете сельского округа на 2023 год целевые трансферты из районного бюджета, в том числе:
1) на благоустройство населенных пунктов;
2) на устройство наружных сетей водопровода в селе Благовещенка Жамбылского района Северо-Казахстанской области;
3) на выплату бонусов государственным служащим;
4) на приобретение щебня;
5) на развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі":
средний ремонт внутрипоселковых дорог села Благовещенка Жамбылского района Северо-Казахстанской области.
Распределение указанных целевых трансфертов из районного бюджета определяются решением акима Благовещенского сельского округа Жамбылского района Северо-Казахстанской области о реализации решения маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области о бюджете сельского округа на 2023-2025 годы.";

мынадай мазмұндағы 6-2-тармақпен толықтырылсын:
"6-2. 2023 жылға арналған ауылдық округ бюджетінде облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер ескерілсін, оның ішінде:
1) "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымды дамытуға:
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Благовещенка ауылындағы кентішілік жолдарды орташа жөндеу.
Облыстық бюджеттен көрсетілген нысаналы трансферттерді бөлу Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Благовещенка ауылдық округі әкімінің 2023-2025 жылдарға арналған ауылдық округтің бюджеті туралы Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы мәслихатының шешімін іске асыру туралы шешімімен айқындалады.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

дополнить пунктом 6-2 следующего содержания:
"6-2. Учесть в бюджете сельского округа на 2023 год целевые трансферты из областного бюджета, в том числе:
1) на развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі":
средний ремонт внутрипоселковых дорог села Благовещенка Жамбылского района Северо-Казахстанской области.
Распределение указанных целевых трансфертов из областного бюджета определяются решением акима Благовещенского сельского округа Жамбылского района Северо-Казахстанской области о реализации решения маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области о бюджете сельского округа на 2023-2025 годы.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.