Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 19/1 "2023-2025 жылдарға арналған Қызылжар аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 17 қарашадағы № 7/1 шешімі
Солтүстік Қазақстан облысының Қызылжар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Қызылжар аудандық бюджетін бекіту туралы" 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 19/1 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Қызылжар аудандық бюджет осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5 417 964,1 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 989 710,1 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 24 820 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 96 095,3 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3 307 338,7 мың теңге;
2) шығындар – 5 690 937,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 126 044 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 227 700 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 101 656 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -399 017,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 399 017,8 мың теңге:
қарыздар түсімі – 427 700 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 90 128 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 61 445,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

О внесении изменений в решение Кызылжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 23 декабря 2022 года № 19/1 "Об утверждении Кызылжарского районного бюджета на 2023-2025 годы"
Решение Кызылжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 17 ноября 2023 года № 7/1
Кызылжарский районный маслихат Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области "Об утверждении Кызылжарского районного бюджета на 2023-2025 годы" от 23 декабря 2022 года № 19/1 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить Кызылжарский районный бюджет на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 417 964,1 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 989 710,1 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 24 820 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 96 095,3 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 307 338,7 тысяч тенге;
2) затраты – 5 690 937,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 126 044 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 227 700 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 101 656 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -399 017,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 399 017,8 тысяч тенге:
поступление займов – 427 700 тысяч тенге;
погашение займов – 90 128 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 61 445,8 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

622 925
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
88 530,6
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
13 552
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
28,8
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
53 341
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 143,9
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
295 847,2
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
122 262
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
48 219,5
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
91 994,3
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
91 994,3
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
51 128,2
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
500
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
17 590
061
Жұмыс күшінің ұтқырлығын арттыру үшін адамдардың ерікті түрде қоныс аударуына жәрдемдесу
22 776,1
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 403 514,7
1
Тұрғын үй шаруашылығы
306 167,9
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
306 167,9
007
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
200 000
008
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды үйымдастыру
27 167,9
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
79 000
2
Коммуналдық шаруашылық
1 083 219,6
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 083 219,6
013
Коммуналдық шаруашылықты дамыту
15 495,8
016
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
55 000
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу желілерін пайдалануды ұйымдастыру
171 000
058
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту

622 925
002
Программа занятости
88 530,6
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
13 552
006
Оказание жилищной помощи
28,8
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
53 341
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 143,9
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
295 847,2
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
122 262
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
48 219,5
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
91 994,3
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
91 994,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
51 128,2
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
500
021
Капитальные расходы государственного органа
17 590
061
Содействие добровольному переселению лиц для повышения мобильности рабочей силы
22 776,1
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 403 514,7
1
Жилищное хозяйство
306 167,9
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
306 167,9
007
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
200 000
008
Организация сохранения государственного жилищного фонда
27 167,9
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
79 000
2
Коммунальное хозяйство
1 083 219,6
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 083 219,6
013
Развитие коммунального хозяйства
15 495,8
016
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
55 000
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
171 000
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах