"SilkNetCom" жауапкешілігі шектеулі серіктестігіне қауымдық сервитут белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 15 тамыздағы № 220 қаулысы
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 17-бабының 5-1) тармақшасына, 43-бабы, 69-бабы 4-тармағының 2) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабы 1-тармағының 10) тармақшасына сәйкес, аудандық жер комиссиясының 2022 жылғы 14 шілдедегі №22 хаттамалық шешімінен үзіндісі негізінде, Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "SilkNetCom" жауапкешілігі шектеулі серіктестігіне "Петропавл ст. – Новомихайловка а." талшықты-оптикалық байланыс желісін пайдалану үшін, меншiк иелерi мен жер пайдаланушылардан жер учаскелерін алып қоймастан, Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Налобино және Лесной ауылдық округтерінде қосымшаға сәйкес жалпы көлемі 9,07 гектар жер учаскесіне 2031 жылғы 12 қазанға дейін мерзімге қауымдық сервитут белгіленсін.
2. "Қызылжар аудандық жер қатынастары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулыны Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы қаулыны Солтістік Қазақстан облысы Кызылжар ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қызылжар ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданының
әкімі
Ж. Сәдуақасов
Солтүстік Қазақстан облысы
Қызылжар ауданы әкімдігінің
2023 жылғы 15 тамыздағы
№ 220 қаулысына қосымша
"SilkNetCom" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қауымдық сервитут белгіленетін жер учаскелерінің тізбесі
Атауы
Қауымдық сервитут белгілеудің жалпы алаңы, га
оның ішінде алқаптары бойынша:
Одан басқа бөтен жер пайдала-нушы-лардың жерлері
оның ішінде:
егістік
табиғи жайы-лымдар
батпақты жерлер
Солтүстік Қазақстан облы-сының әкімдігі Солтүстік Қазақстан облы-сының табиғи ресурстар және табиғат пайда-лануды реттеу басқар-масының "Соколов орман шаруа-шылығы" комму-налдық мем-лекеттік мекемесі
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің жолау-шылар көлігі және авто-мобиль жолдары басқармасы" комму-налдық мем-лекеттік меке-месі
Налобино ауылдық округі
1
"Брушкевич В.Б." шаруа қожалығы, басшысы Владимир Брониславович Брушкевич
15-220-076-263
0,06
0,06
0,07
0,07
2
"Брушкевич В.Б." шаруа қожалығы, басшысы Владимир Брониславович Брушкевич
15-220-076-169

Об установлении публичного сервитута товариществу с ограниченной ответственностью "SilkNetCom"
Постановление акимата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 15 августа 2023 года № 220
В соответствии с подпунктом 5-1) статьи 17, статьей 43, подпунктом 2) пункта 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 10) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании выписки из протокольного решения районной земельной комиссии № 22 от 14 июля 2022 года, акимат Кызылжарского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить публичный сервитут сроком до 12 октября 2031 года, без изъятия земельных участков у собственников и землепользователей, товариществу с ограниченной ответственностью "SilkNetCom" на земельный участок общей площадью 9,07 гектар для эксплуатации волоконно-оптической линии связи "ст.Петропавловск - с.Налобино" в Налобинском и Лесном сельских округах Кызылжарского района Северо-Казахстанской области согласно приложения.
2. Коммунальному государственному учреждению "Кызылжарский районный отдел земельных отношений" в установленном законодательством Республики Казахстан обеспечить:
1) направление настоящего постановления на официальное опубликование в Эталлонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Кызылжарского района.
4. Данное постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким Кызылжарского района
Северо-Казахстанской области
Ж. Садвокасов
Приложение
к постановлению акимата
Кызылжарского района
Северо-Казахстанской области
от 15 августа 2023 года № 220
Перечень земельных участков, на которые устанавливается публичный сервитут товариществу с ограниченной ответственностью "SilkNetCom"
Наименование
общая площадь установ-ления публич-ного сервитута, га
в том числе по угодьям:
Кроме того посто-ронние земле-пользо-ватели
в том числе по угодьям:
пашня
пастбища естест-венные
прочие
Комму-нальное государст-венное учреждение "Лесное хозяйство Соко-ловское" акимата Северо-Казахс-танской области Управ-ления природных ресурсов и регули-рования природо-поль-зования Северо-Казахс-танской области
Комму-нальное государст-венное учреж-дение "Управ-ление пасса-жирского транс-порта и автомо-бильных дорог акимата Северо-Казахс-танской области "
Налобинский сельский округ
1
Крестьянское хозяйство "Брушкевич В.Б.", глава Брушкевич Владимир Брониславович 15-220-076-263
0,06
0,06
0,07
0,07
2
Крестьянское хозяйство "Брушкевич В.Б.", глава Брушкевич Владимир Брониславович 15-220-076-169