Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Светлопольск ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 19 сәуірдегі № 4 шешімі. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Светлопольск ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 7 тамыздағы № 13 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Светлопольск ауылдық округі әкімінің 07.08.2023 № 13 (алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабы 7) тармақшасына сәйкес, Қызылжар ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2023 жылғы 14 сәуірдегі № 01-11/54 ұсынысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданының Светлопольск ауылдық округінің Байсал ауылында, Бейбітшілік көшесіне ірі қара малдың бруцеллез ауруының пайда болуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім ресми жарияланған кейін қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Светлопольск ауылдық округінің әкімі М. Жақаева

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Светлопольского сельского округа Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 19 апреля 2023 года № 4. Утратило силу решением акима Светлопольского сельского округа Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 7 августа 2023 года № 13
Сноска. Утратило силу решением акима Светлопольского сельского округа Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 07.08.2023 № 13 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Кызылжарского района от 14 апреля 2023 года № 01-11/54 РЕШИЛ:
1. В связи с возникновением болезни бруцеллез крупного рогатого скота установить ограничительные мероприятия на улицу Бейбітшілік села Байсал Светлопольского сельского округа Кызылжарского района Северо-Казахстанской области.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие после его официального опубликования.
Аким Светлопольского сельского округа Кызылжарского района Северо-Казахстанской области М.Жакаева