Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджетті бекіту туралы" 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 31/2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының 2023 жылғы 18 қазандағы № 11/2 шешімі
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджетті бекіту туралы" 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 31/2 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3979086,4 мың теңге:
салықтық түсімдер – 959286,3 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 13803 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5919,8 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3000077,3 мың теңге;
2) шығындар – 4031003,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 7252 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 25928 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 18676 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 59168,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 59168,8 мың теңге;
қарыздар түсімі – 25875 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 18676 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 51969,8 мың теңге.";
7-тармақтың 3), 5) тармақшалары алып тасталсын.
Нұсқалған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 26 декабря 2022 года № 31/2 "Об утверждении районного бюджета на 2023-2025 годы"
Решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 18 октября 2023 года № 11/2
Маслихат Мамлютского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области "Об утверждении районного бюджета на 2023-2025 годы" от 26 декабря 2022 года № 31/2 следующие изменения :
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 3979086,4 тысяч тенге:
налоговые поступления – 959286,3 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 13803 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5919,8 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3000077,3 тысяч тенге;
2) затраты – 4031003,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 7252 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 25928 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 18676 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 59168,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 59168,8 тысяч тенге;
поступления займов – 25875 тысяч тенге;
погашение займов – 18676 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 51969,8 тысяч тенге.";
подпункты 3), 5) пункта 7 исключить.
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.