Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджетті бекіту туралы" 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 31/2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының 2023 жылғы 13 маусымдағы № 6/17 шешімі
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджетті бекіту туралы" 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 31/2 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:

О внесении изменений в решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 26 декабря 2022 года № 31/2 "Об утверждении районного бюджета на 2023-2025 годы"
Решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 13 июня 2023 года № 6/17
Маслихат Мамлютского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области "Об утверждении районного бюджета на 2023-2025 годы" от 26 декабря 2022 года № 31/2 следующие изменения:

559
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
130283
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
70906
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
62283
09
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
246024,5
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
246024,5
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
53119,5
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
300
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
501
061
Жұмыс күшінің ұтқырлығын арттыру үшін адамдардың ерікті түрде қоныс аударуына жәрдемдесу
192000
062
Біліктілік жүйесін дамыту
104
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1095640,4
01
Тұрғын үй шаруашылығы
173000
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын-үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
173000
004
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, оның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру
0
007
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
20000
008
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды үйымдастыру
9000
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
144000
02
Коммуналдық шаруашылық
922640,4
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын-үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
922640,4
013
Коммуналдық шаруашылықты дамыту
1
015
Шағын қалаларды үздіксіз жылумен жабдықтауды қамтамасыз ету
10000
016
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
26478,4
058
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
886161
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
397569,5
01
Мәдениет саласындағы қызмет
62874,2
819
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімі
61374,2
009
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
61374,2
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

559
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
130283
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
70906
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
62283
09
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
246024,5
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
246024,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
53119,5
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
300
021
Капитальные расходы государственного органа
501
061
Содействие добровольному переселению лиц для повышения мобильности рабочей силы
192000
062
Развитие системы квалификаций
104
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1095640,4
01
Жилищное хозяйство
173000
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
173000
004
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
0
007
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
20000
008
Организация сохранения государственного жилищного фонда
9000
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
144000
02
Коммунальное хозяйство
922640,4
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
922640,4
013
Развитие коммунального хозяйства
1
015
Обеспечение бесперебойного теплоснабжения малых городов
10000
016
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
26478,4
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
886161
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
397569,5
01
Деятельность в области культуры
62874,2
819
Отдел внутренней политики, культуры, развития языков и спорта района (города областного значения)
61374,2
009
Поддержка культурно-досуговой работы
61374,2
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)