Уәлиханов аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 2-26 с "2023-2025 жылдарға арналған Уәлиханов ауданы Ақбұлақ ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов аудандық мәслихатының 2023 жылғы 17 сәуірде № 2-3 с шешімі
Уәлиханов аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Уәлиханов аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Уәлиханов ауданы Ақбұлақ ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2022 жылғы 29 желтоқсандағы №2-26 с шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Уәлиханов ауданы Ақбұлақ ауылдық округінің бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер –48 857,8 мың теңге:
салықтық түсімдер – 11 161 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 104 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 385 мың теңге;
трансферттер түсімі –36 207,8 мың теңге;
2) шығындар – 49 243,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -385,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 385,3 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатын пайдаланылатын қалдықтары – 385,3 мың теңге.";
келесі мазмұндағы 6-1 тармағымен толықтырылсын:
"6-1. 2023 жылға арналған ауылдық бюджетте аудандық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер, оның ішінде ескерілсін:
1) Қарашіліқ ауылындағы футбол алаңына жасанды жабын орнатуға;
2) Жас Ұлан ауылындағы футбол алаңына жасанды төсеніш орнатуға.";

О внесении изменений и дополнений в решение Уалихановского районного маслихата от 29 декабря 2022 года № 2-26 с "Об утверждении бюджета Акбулакского сельского округа Уалихановского района на 2023-2025 годы"
Решение Уалихановского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 17 апреля 2023 года № 2-3 с
Уалихановский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уалихановского районного маслихата "Об утверждении бюджета Акбулакского сельского округа Уалихановского района на 2023-2025 годы" от 29 декабря 2022 года № 2-26 с следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Акбулакского сельского округа Уалихановского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 48 857,8 тысяч тенге:
налоговые поступления – 11 161 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 104 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 385 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 36 207,8 тысяч тенге;
2) затраты – 49 243,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -385,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 385,3 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 385,3 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 6-1 следующего содержания:
"6-1. Учесть в сельском бюджете на 2023 год целевые трансферты из районного бюджета, в том числе
1) На устройство искусственного покрытия футбольного поля в селе Карашалик;
2) На устройство искусственного покрытия футбольного поля в селе Жас Улан.";

келесі мазмұндағы 6-2 тармағымен толықтырылсын:
"6-2. 4-қосымшаға сәйкес ауылдық округтің бюджетінде қаржылық жылдың басында 385,3 мың теңге соммасында қалыптасқан бюджеттік қаражаттың бос қалдықтары есебінен шығындар қарастырылсын.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшаcы осы шешімнің 1- қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын;
осы шешімнің 2-қосымшаға сәйкес көрсетілген шешімі 4-қосымшамен толықтырылсын.

дополнить пунктом 6-2 следующего содержания:
"6-2. Предусмотреть в бюджете сельского округа расходы за счет свободных остатков бюджетных средств, сложившихся на начало финансового года в сумме 385,3 тысяч тенге, согласно приложению 4.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению;
дополнить приложением 4 к указанному решению согласно приложению 2 к настоящему решению.