Уәлиханов аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 6-26 с "2023-2025 жылдарға арналған Уәлиханов ауданы Кішкенекөл ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов аудандық мәслихатының 2023 жылғы 17 сәуірде № 6-3 с шешімі
Уәлиханов аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Уәлиханов аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 6-26 с "2023-2025 жылдарға арналған Уәлиханов ауданы Кішкенекөл ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2023-2025 жылдарға, соның ішінде 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес 2023 жылға арналған Кішкенекөл ауылдық округінің бюджеті келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 150 725,8 мың теңге:
салықтық түсімдер – 36 807 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 371 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 113 547,8 мың теңге;
2) шығындар – 154 278,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтері мен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың.теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 3 552,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 552,3 мың теңге;
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3 552,3 мың теңге.";
7-тармақ келесі редакцияда баяндалсын:
"7. 2023 жылға арналған ауылдық бюджетте аудандық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер, оның ішінде:
1) аппаратқа қызмет көрсетуге арналған;
2) елді мекендердің көшелерін жарықтандыру;
3) жерлеу орындарын ұстау және туыстары жоқ адамдарды жерлеу;
4) елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыру;
5) автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету;
6) Кішкенекөл ауылында Ш. Уәлиханов атындағы орталық алаңды қайта құру;
7) Кішкенекөл ауылында Гагарин көшесін жарықтандыру электр желілерін қайта жаңарту.";

О внесении изменений и дополнений в решение Уалихановского районного маслихата от 29 декабря 2022 года № 6-26 с "Об утверждении бюджета Кишкенекольского сельского округа Уалихановского района на 2023-2025 годы"
Решение Уалихановского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 17 апреля 2023 года № 6-3 с
Уалихановский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уалихановского районного маслихата "Об утверждении бюджета Кишкенекольского сельского округа Уалихановского района на 2023-2025 годы" от 29 декабря 2022 года № 6-26 с следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Кишкенекольского сельского округа Уалихановского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 150 725,8 тысяч тенге:
налоговые поступления – 36 807 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 371 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 113 547,8 тысяч тенге;
2) затраты – 154 278,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -3 552,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита)
бюджета – 3 552,3 тысяч тенге:
поступление займов - 0 тысяч тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 3 552,3 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Учесть в сельском бюджете на 2023 год целевые трансферты из районного бюджета в том числе на:
1) содержание аппарата;
2) освещение улиц населенных пунктов;
3) содержание мест захоронений и погребение безродных;
4) благоустройство и озеленение населенных пунктов;
5) обеспечение функционирования автомобильных дорог;
6) реконструкция центральной площади имени Ш.Уалиханова в селе Кишкенеколь;
7) реконструкция электросетей уличного освещения улицы Гагарина в селе Кишкенеколь.";

келесі мазмұндағы 7-1 тармағымен толықтырылсын:
"7-1. 4-қосымшаға сәйкес ауылдық округтің бюджетінде қаржылық жылдың басында 3 552,3 мың теңге соммасында қалыптасқан бюджеттік қаражаттың бос қалдықтары есебінен шығындар қарастырылсын.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшаcы осы шешімнің 1- қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын;
осы шешімнің 2-қосымшаға сәйкес көрсетілген шешімі 4-қосымшамен толықтырылсын.

дополнить пунктом 7-1 следующего содержания:
"7-1. Предусмотреть в бюджете сельского округа расходы за счет свободных остатков бюджетных средств, сложившихся на начало финансового года в сумме 3 552,3 тысяч тенге, согласно приложению 4";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению;
дополнить приложением 4 к указанному решению согласно приложению 2 к настоящему решению.