Уәлиханов аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 11-26 с "2023-2025 жылдарға арналған Уәлиханов ауданы Қулыкөл ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов аудандық мәслихатының 2023 жылғы 15 қарашадағы № 11-10 с шешімі
Уәлиханов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Уәлиханов аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Уәлиханов ауданы Қулыкөл ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2022 жылғы 29 желтоқсандағы №11-26 с шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Уәлиханов ауданы Қулыкөл ауылдық округінің бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 282 708,3 мың теңге:
салықтық түсімдер – 2 496,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 161,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 265,5 мың теңге;
трансферттер түсімі – 278 784,7 мың теңге;
2) шығындар – 283 037,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтері мен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -328,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 328,8 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 328,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

О внесении изменений в решение Уалихановского районного маслихата от 29 декабря 2022 года № 11-26 с "Об утверждении бюджета Кулыкольского сельского округа Уалихановского района на 2023-2025 годы"
Решение Уалихановского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 15 ноября 2023 года № 11-10 с
Уалихановский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уалихановского районного маслихата "Об утверждении бюджета Кулыкольского сельского округа Уалихановского района на 2023-2025 годы" от 29 декабря 2022 года № 11-26 с следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Кулыкольского сельского округа Уалихановского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 282 708,3 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 496,2 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 161,9 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 265,5 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 278 784,7 тысяч тенге;
2) затраты – 283 037,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -328,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита)
бюджета – 328,8 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств –328,8 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению;