Атырау қаласы мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 219 "2023-2025 жылдарға арналған Атырау қаласына қарасты ауылдық округтер бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 2023 жылғы 12 мамырдағы № 23 шешімі
Атырау қаласының Мәслихаты ШЕШТІ:
1. Атырау қаласы мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 219 "2023-2025 жылдарға арналған Атырау қаласына қарасты ауылдық округтер бюджеті туралы" шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
1. 2023-2025 жылдарға Атырау ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 – қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 387 345 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 10 000 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 377 345 мың теңге;
2) шығындар – 387 486 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -141 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 141 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 141 мың теңге.
2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
2. 2023-2025 жылдарға Дамбы ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 143 115 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 185 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 137 930 мың теңге;
2) шығындар – 143 343 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -228 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 228 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 228 мың теңге.
3-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменний в решение Маслихата города Атырау от 27 декабря 2022 года № 219 "О бюджете сельских округов относящихся к городу Атырау на 2023–2025 годы"
Решение Атырауского городского маслихата Атырауской области от 12 мая 2023 года № 23
Маслихат города Атырау РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Атырау от 27 декабря 2022 года № 219 "О бюджете сельских округов относящихся к городу Атырау на 2023–2025 годы" следующие изменения:
Пункт 1 изложить в новой редакции:
1. Утвердить бюджет Атырауского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 387 345 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10 000 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 377 345 тысяч тенге;
2) затраты – 387 486 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -141 тысяч тенге;
6) финансирования дефицита (использования профицита) бюджета – 141 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 141 тысяч тенге.
пункт 2 изложить в новой редакции:
2. Утвердить бюджет Дамбинского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 143 115 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 185 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 137 930 тысяч тенге;
2) затраты – 143 343 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -228 тысяч тенге;
6) финансирования дефицита (использования профицита) бюджета – 228 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 228 тысяч тенге.
пункт 3 изложить в новой редакции:

3. 2023-2025 жылдарға Еркінқала ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 154 791 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 35 000 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 119 791 мың теңге;
2) шығындар – 175 567 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -20 776 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 20 776 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 20 776 мың теңге.
4-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
4. 2023-2025 жылдарға Кеңөзек ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 161 025 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 15 000 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 146 025 мың теңге;
2) шығындар – 165 649 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -4 624 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 624 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 4 624 мың теңге.
5-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
5. 2023-2025 жылдарға Қайыршақты ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 157 145 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 63 683 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 93 462 мың теңге;

3. Утвердить бюджет Еркинкалинского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 154 791 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 35 000 тысяч тенге;
неналоговые поступления –0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 119 791 тысяч тенге;
2) затраты – 175 567 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -20 776 тысяч тенге;
6) финансирования дефицита (использования профицита) бюджета – 20 776 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 20 776 тысяч тенге.
пункт 4 изложить в новой редакции:
4. Утвердить бюджет Кенузекского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 161 025 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 15 000 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 146 025 тысяч тенге;
2) затраты – 165 649 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -4 624 тысяч тенге;
6) финансирования дефицита (использования профицита) бюджета – 4 624 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 4 624 тысяч тенге.
пункт 5 изложить в новой редакции:
5. Утвердить бюджет Кайыршахтинского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 157 145 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 63 683 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 93 462 тысяч тенге;