2024-2026 жылдарға арналған Индер ауданының ауылдық округтерінің және Индербор кентінің бюджеттерін бекіту туралы
Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 64-VIII шешімі
Индер аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Жарсуат ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 259 485 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 730 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 80 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттердің түсімдері – 254 675 мың теңге;
2) шығындар – 269 128 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 9 643 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 9 643 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 9 643 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Атырау облысы Индер аудандық маслихатының 20.12.2024 № 127-VIII шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2024-2026 жылдарға арналған Өрлік ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 108 514 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 730 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 245 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттердің түсімдері – 102 539 мың теңге;
2) шығындар – 110 316 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 802 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 802 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 802 мың теңге.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Атырау облысы Индер аудандық маслихатының 20.12.2024 № 127-VIII шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. 2024-2026 жылдарға арналған Көктоғай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекітілсін:

Об утверждении бюджетов сельских округов и поселка Индербор Индерского района на 2024-2026 годы
Решение Индерского районного маслихата Атырауской области от 26 декабря 2023 года № 64-VIII
Индерский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Жарсуатского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 259 485 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 730 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 80 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 254 675 тысяч тенге;
2) затраты – 269 128 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 9643 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 9643 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 9643 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Индерского районного маслихата Атырауской области от 20.12.2024 № 127-VIII (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Утвердить бюджет Орликовского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 108 514 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 730 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 245 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тенге;
поступления трансфертов – 102 539 тысяч тенге;
2) затраты – 110 316 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1802 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 1802 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1802 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Индерского районного маслихата Атырауской области от 20.12.2024 № 127-VIII (вводится в действие с 01.01.2024).
3. Утвердить бюджет Коктогайского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:

Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Атырау облысы Индер аудандық маслихатының 20.12.2024 № 127-VIII шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
8. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Индер аудандық
мәслихат төрағасы
А. Рамазанов
Индер аудандық
мәслихатының 2023 жылғы
26 желтоқсандағы № 64-VІІІ
шешіміне 1 қосымша
Индер ауданы Жарсуат ауылдық округінің 2024 жылға арналған бюджеті

Сноска. Пункт 7 - в редакции решения Индерского районного маслихата Атырауской области от 20.12.2024 № 127-VIII (вводится в действие с 01.01.2024).
8. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Индерского
районного маслихата
А. Рамазанов
Приложение 1
к решению Индерского
районного маслихата от 26
декабря 2023 года № 64-VІІІ
Бюджет на 2024 год Жарсуатского сельского округа Индерского района