"Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігінің Техникалық реттеу және метрология комитеті" республикалық мемлекеттік мекемесінің және оның аумақтық бөлімшелерінің ережелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрінің міндетін атқарушының 2019 жылғы 25 шілдедегі № 9 бұйрығына, сондай-ақ "Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігінің құрылымдық бөлімшелерінің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Сауда және интеграция министрінің 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 508-НҚ бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрінің 2023 жылғы 24 қарашадағы № 413-НҚ бұйрығы
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігінің Техникалық реттеу және метрология комитеті" республикалық мемлекеттік мекемесінің және оның аумақтық бөлімшелерінің ережелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрінің міндетін атқарушының 2019 жылғы 25 шілдедегі № 9 бұйрығына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігі Техникалық реттеу және метрология комитетінің Астана қаласы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесінің ережесінде:
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Департаменттің орналасқан жері: 010000, Қазақстан Республикасы, Астана қаласы, Алматы ауданы, Жанайдар Жирентаев көшесі, 18 үй.";
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігі Техникалық реттеу және метрология комитетінің Түркістан облысы бойынша департаменті" республиқалық мемлекеттік мекемесінің ережесінде:
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Департаменттің орналасқан жері: 161200, Қазақстан Республикасы, Түркістан облысы, Түркістан қаласы, Жаңа қала шағым ауданы, 32-көше, 16 ғимараты.";
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігі Техникалық реттеу және метрология комитетінің Жетісу облысы бойынша департаменті" республиқалық мемлекеттік мекемесінің ережесінде:
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Департаменттің орналасқан жері: 040000, Қазақстан Республикасы, Жетісу облысы, Талдықорған қаласы, Көктем шағын ауданы, 10 ғимарат.".
2. "Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігінің құрылымдық бөлімшелерінің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Сауда және интеграция министрінің 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 508-НҚ бұйрығына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігінің Абай облысы бойынша сауда және тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесінің ережесінде:
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в приказ исполняющего обязанности Министра торговли и интеграции Республики Казахстан от 25 июля 2019 года № 9 "Об утверждении положений Республиканского государственного учреждения "Комитет технического регулирования и метрологии Министерства торговли и интеграции Республики Казахстан" и его территориальных подразделений", а также в приказ Заместителя Премьер-Министра - Министра торговли и интеграции Республики Казахстан от 29 декабря 2022 года № 508-НҚ "О некоторых вопросах структурных подразделений Министерства торговли и интеграции Республики Казахстан"
Приказ Министра торговли и интеграции Республики Казахстан от 24 ноября 2023 года № 413-НҚ
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ исполняющего обязанности Министра торговли и интеграции Республики Казахстан от 25 июля 2019 года № 9 "Об утверждении положений Республиканского государственного учреждения "Комитет технического регулирования и метрологии Министерства торговли и интеграции Республики Казахстан" и его территориальных подразделений" следующие изменения:
в Положении Республиканского государственного учреждения "Департамент Комитета технического регулирования и метрологии Министерства торговли и интеграции Республики Казахстан по городу Астана", утвержденном указанным приказом:
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Местонахождение Департамента: 010000, Республика Казахстан, город Астана, район Алматы, улица Жанайдара Жирентаева, дом 18.";
в Положении Республиканского государственного учреждения "Департамент Комитета технического регулирования и метрологии Министерства торговли и интеграции Республики Казахстан по Туркестанской области", утвержденном указанным приказом:
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Местонахождение Департамента: 161200, Республика Казахстан, Туркестанская область, город Туркестан, микрорайон Жаңа қала, улица 32, здание 16.";
в Положении Республиканского государственного учреждения "Департамент Комитета технического регулирования и метрологии Министерства торговли и интеграции Республики Казахстан по области Жетісу", утвержденном указанным приказом:
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Местонахождение Департамента: 040000, Республика Казахстан, область Жетісу, город Талдыкорган, микрорайон Коктем, здание 10.".
2. Внести в приказ Заместителя Премьер-Министра - Министра торговли и интеграции Республики Казахстан  от 29 декабря 2022 года № 508-НҚ "О некоторых вопросах структурных подразделений Министерства торговли и интеграции Республики Казахстан" следующее изменение:
в Положении Республиканского государственного учреждения "Департамент торговли и защиты прав потребителей Министерства торговли и интеграции Республики Казахстан по области Абай", утвержденном указанным приказом:
пункт 8 изложить в следующей редакции:

"8. Департаменттің орналасқан жері: 071400, Қазақстан Республикасы, Абай облысы, Семей қаласы, Абай көшесі 99.".
3. Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігінің Заң қызметі департаменті:
1) осы бұйрыққа қол қойылған күннен бастап бес жұмыс күні ішінде оны электрондық нысанда қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін "Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жолдауды;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрықтың 1 және 2-тармақтарында көрсетілген мемлекеттік мекемелердің басшылары, заңды тұлғалардың құрылтай құжаттарына енгізілген өзгерістерді уәкілетті органда мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
5. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция вице-министріне жүктелсін.
6. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Сауда және интеграция
министрі
А. Шаққалиев

"8. Местонахождение Департамента: 071400, Республика Казахстан, область Абай, город Семей, улица Абая 99.".
3. Департаменту юридической службы Министерства торговли и интеграции Республики Казахстан обеспечить:
1) в течение пяти рабочих дней со дня подписания настоящего приказа направление его в электронной форме на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства торговли и интеграции Республики Казахстан.
4. Руководителям государственных учреждений указанных в пунктах 1 и 2 настоящего приказа, обеспечить государственную регистрацию внесенных изменений в учредительные документы юридических лиц, в уполномоченном органе.
5. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра торговли и интеграции Республики Казахстан.
6. Настоящий приказ вводится в действие со дня его подписания.
Министр торговли и интеграции
Республики Казахстан
А. Шаккалиев