Түркістан облысы әкімдігінің 2020 жылғы 12 наурыздағы № 57 "Түркістан облысының ауыл шаруашылығы алқаптарында карантиндік режим енгізе отырып, карантиндік аймақ белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Түркістан облысы әкiмдiгiнiң 2023 жылғы 26 қаңтардағы № 13 қаулысы. Күші жойылды - Түркістан облысы әкiмдiгiнiң 2024 жылғы 18 наурыздағы № 57 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы әкiмдiгiнiң 18.03.2024 № 57 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелікон күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Түркістан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Түркістан облысы әкімдігінің "Түркістан облысының ауыл шаруашылығы алқаптарында карантиндік режим енгізе отырып, карантиндік аймақ белгілеу туралы" 2020 жылғы 12 наурыздағы № 57 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5475 болып тіркелген) қаулысына келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Түркістан облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыға қол қойылған күннен бастап күнтізбелік бес жұмыс күн ішінде оның орыс және қазақ тілдеріндегі электрондық түрдегі көшірмесін Қазақстан Республикасынының Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорынның Түркістан облысы бойынша филиалына ресми жариялау және Қазақстан Республикалық нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;
2) осы қаулының ресми жарияланғанынан кейін оның Түркістан облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Түркістан облысы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Д. Сатыбалды
А.Ш.Жетпісбай
Е.А. Әлімқұлов
Е.Кенжеханұлы
Б.Д.Тәжібаев
Қ.Ә.Қайыпбек
А.Б.Тасыбаев
Түркістан облысы әкімдігінің
2023 жылғы 26 қаңтардағы
№ 13 қаулысына қосымша
Түркістан облысы әкімдігінің
2020 жылғы 12 наурыздағы
№ 57 қаулысына қосымша
Түркістан облысының ауыл шаруашылығы алқаптарында карантиндік режим енгізілетін аймақ
Аудан, қала атауы
карантинді обьектілер атауы
зиянкестер
аурулар
арамшөптер
шығыс жеміс жемірі, гектар
калифорния қалқанша сымыры, гектар
оңтүстік америкалық қызанақ күйесі, гектар
қауын шыбыны, гектар
жеміс ағаштарының бактериялық күйігі, гектар
қызанақ жемісінің қоңыр қатпарлы вирусы, гектар
қызанақтың дақты солу вирусы, гектар
жатаған у кекіре, гектар
арамсояу, гектар
1
Арыс

О внесении изменения в постановление акимата Туркестанской области от 12 марта 2020 года № 57 "Об установлении карантинной зоны с введением карантинного режима на сельскохозяйственных угодьях Туркестанской области"
Постановление акимата Туркестанской области от 26 января 2023 года № 13. Утратило силу постановлением акимата Туркестанской области от 18 марта 2024 года № 57
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Туркестанской области от 18.03.2024 № 57 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Акимат Туркестанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Туркестанской области от 12 марта 2020 года № 57 "Об установлении карантинной зоны с введением карантинного режима на сельскохозяйственных угодьях Туркестанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5475) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Туркестанской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) в течение пяти рабочих дней со дня подписания настоящего постановления направление его копии в электронном виде на казахском и русском языках в филиал республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан по Туркестанской области для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Туркестанской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Туркестанской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким области Д. Сатыбалды
Жетпісбай А.Ш.
Алимкулов Е.А.
Кенжеханулы Е.
Тәжібаев Б.Д.
Кайыпбек К.А.
Тасыбаев А.Б.
Приложение к
постановлению акимата
Туркестанской области
от 26 января 2023 года № 13
Приложение к
постановлению акимата
Туркестанской области
от 12 марта 2020 года № 57
Карантинные зоны с введением карантинного режима на сельскохозяйственных угодьях Туркестанской области
Наименование городов, районов
наименование карантинных объектов
вредители
болезни
сорняки
восточная плодожорка, гектар
калифорнийская щитовка, гектар
южно- американская томатная моль, гектар
дынная муха, гектар
бактериальный ожог плодовых культур, гектар
вирус коричневой морщинистости плодов томата, гектар
вирус пятнистого увядания томата, гектар
горчак ползучий, гектар
повелика, гектар
1
Арыс