2023-2024 оқу жылына жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы
Түркістан облысы әкiмдiгiнiң 2023 жылғы 31 тамыздағы № 185 қаулысы
"Білім туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 2-тармағының 8) тармақшасына сәйкес, Түркістан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2023-2024 оқу жылына жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. "Түркістан облысының денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулыға қол қойылған күннен бастап бес жұмыс күні ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі электрондық түрдегі көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Түркістан облысы бойынша филиалына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;

Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку кадров с высшим и послевузовским образованием на 2023-2024 учебный год
Постановление акимата Туркестанской области от 31 августа 2023 года № 185
В соответствии с подпунктом 8) пункта 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан "Об образовании", акимат Туркестанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на подготовку кадров с высшим и послевузовским образованием на 2023-2024 учебный год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление здравоохранения Туркестанской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) в течение пяти рабочих дней со дня подписания настоящего постановления направление его копии в электронном виде на казахском и русском языках в филиал республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан по Туркестанской области для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

2) осы қаулының ресми жарияланғаннан кейін оның Түркістан облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Түркістан облысы әкімінің орынбасары Б.Д. Тәжібаевқа жүктелсін.
Облыс әкімі Д. Сатыбалды
Түркістан облысы
әкімдігінің 2023 жылғы
31 тамыздағы
№ 185 қаулысына
қосымша
Резидентура 2023-2024 оқу жылына жоғары оқу орнынан кейінгі (резидентура) білімі бар кадрларды даярлауға арналған мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы (жергілікті бюджет есебінен)
Дайындық бағыттарының коды және жіктелуі
Білім беру топтары бағдарламаларының атауы және коды
2023-2024 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысының көлемі (орындар саны)
Жылына 1 Резидент дәрігерді оқытуға жұмсалатын шығыстардың орташа құны (теңге) күндізгі оқу
ерекше мәртебесі бар жоғары және (немесе) жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру ұйымдары басқа жоғары және (немесе) жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру ұйымдары
жоғары және (немесе) жоғары оқу орнынан кейінгі білім берудің басқа да ұйымдары

2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Туркестанской области после его официального опубликования.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Туркестанской области Тәжібаева Б.Д.
Аким области Д. Сатыбалды
Приложение к постановлению
акимата Туркестанской области
от 31 августа 2023 года
№ 185
Резидентура государственный образовательный заказ на подготовку кадров с послевузовским образованием (резидентура) на 2023-2024 учебный год (за счет местного бюджета)
Код и классификация направлений подготовки
Код и наименование группы образовательных программ
Объем государственного образовательного заказа на 2023-2024 учебный год (количество мест)
Средняя стоимость расходов на обучение 1 врача-резидента в год (тенге) очное обучение
организации высшего и (или) послевузовского образования с особым статусом
другие организации высшего и (или) послевузовского образования