8143
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
8143
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
3625
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
4518
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
5365
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы өзге де қызметтер
5365
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5365
021
Елді мекендерде жол қозғалысы қауіпсіздігін қамтамасыз ету
5365
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
3213140
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
736432
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
736432
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
736432
2
Әлеуметтiк көмек
2366286
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
2366286
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
1408606
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
17925
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
26696
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
156487
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
6582
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
198471
015
Зейнеткерлер мен мүгедектігі бар адамдарға әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
112188
06
2
451
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
313148
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
126183
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
110422
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
110422
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
77713
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу

8143
122
Аппарат акима района (города областного значения)
8143
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
3625
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
4518
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная,
уголовно-исполнительная деятельность
5365
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
5365
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5365
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
5365
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
3213140
1
Социальное обеспечение
736432
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
736432
005
Государственная адресная социальная помощь
736432
2
Социальная помощь
2366286
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
2366286
002
Программа занятости
1408606
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
17925
006
Оказание жилищной помощи
26696
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
156487
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
6582
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
198471
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
112188
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
313148
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
126183
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
110422
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
110422
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
77713
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат