Арыс қаласының "Ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "Арыс су шаруашылығы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнына жер учаскесін шектеулі нысаналы пайдалану құқығымен қауымдық сервитут белгілеу туралы
Түркістан облысы Арыс қаласы әкiмдiгiнiң 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 682 қаулысы
Қазақстан Республикасының Жер Кодексінің 18, 43, 67, 69 баптарына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31, 37 баптарына және Арыс қаласының "Ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің хатына сәйкес, Арыс қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Арыс қаласының "Ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "Арыс су шаруашылығы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнына Арыс қаласы, Жиделі ауылдық округі аумағынан су жүйелері (канал) үшін /ықшам сызбаға сәйкес/ аумағы – 21,2 гектар жер учаскесі шектеулі нысаналы пайдалану құқығымен жер пайдаланушылардан жер учаскелері алынбай, қысқа мерзімге - 3 /үш/ жылға жалға қауымдық сервитут болып белгіленсін.
2. Арыс қаласының "Жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) Осы қаулыны Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді;
2) Осы қаулыны ресми жариялағаннан кейін Арыс қаласы әкімдігінің интернет – ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізілсін.
Арыс қаласының әкімі Г.Кұрманбекова

Об установлении публичного сервитута с правом ограниченного целевого использования земельного участка государственному коммунальному предприятию на праве хозяйственного ведения "Арысское водное хозяйство" государственного учреждения "Отдел сельское хозяйство" города Арыс
Постановление акимата города Арыс Туркестанской области от 27 декабря 2023 года № 682
В соответствии со статьями 18, 43, 67, 69 Земельного кодекса Республики Казахстан, статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении Республики Казахстан", письмом Государственного учреждения "Отдел сельское хозяйство" города Арыс, акимат города Арыс ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Государственному коммунальному предприятию на праве хозяйственного ведения "Арысское водное хозяйство" государственного учреждения "Отдел сельское хозяйство" города Арыс" с территории сельского округа Жиделі города Арыс/ согласно компактной схеме/ установить арендный публичный сервитут на земельный участок площадью 21,2 гектара для водных систем (каналов) с правом ограниченного целевого пользования на короткий срок – 3/ три/ года.
2. Государственному учреждению "Отдел земельных отношений" города Арыс в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) Направление настоящего постановления на официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) Размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Арыс после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города.
4. Настоящее постановление ввести в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Арыс Г. Курманбекова