220399
015
Зейнеткерлер мен мүгедектігі бар адамдарға әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
112188
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
354763
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
69700
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
112301
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
112301
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
81301
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
3252
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
415
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қаупі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
9733
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
16800
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
800
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3559768
1
Тұрғын үй шаруашылығы
209876
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
17684
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
17684
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
192000
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
192000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
192
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
192
2
Коммуналдық шаруашылық
2655154
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2655154
011
Шағын қалаларды жылумен жабдықтауды үздіксіз қамтамасыз ету
167621
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
77200
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
316576
027
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
9171

220399
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и лиц с инвалидностью
112188
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
354763
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
69700
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
112301
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
112301
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
81301
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
3252
021
Капитальные расходы государственного органа
415
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
9733
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
16800
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
800
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3559768
1
Жилищное хозяйство
209876
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
17684
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
17684
467
Отдел строительства района (города областного значения)
192000
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
192000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
192
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
192
2
Коммунальное хозяйство
2655154
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2655154
011
Обеспечение бесперебойного теплоснабжения малых городов
167621
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
77200
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности района (города областного значения)
316576
027
Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
9171