Кентау қалалық мәслихатының 2022 жылғы 30 наурыздағы № 131 "Кентау қалалық мәслихатының 2018 жылғы 24 мамырдағы № 161 "Б" корпусы Кентау қалалық мәслихат аппаратының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2023 жылғы 8 тамыздағы № 33 шешiмi
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына сәйкес, Кентау қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Кентау қалалық мәслихатының 2022 жылғы 30 наурыздағы № 131 "Кентау қалалық мәслихатының 2018 жылғы 24 мамырдағы № 161 "Б" корпусы Кентау қалалық мәслихат аппаратының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кентау қалалық мәслихатының төрағасы К.Елеусизов

О признании утратившим силу решения Кентауского городского маслихата от 30 марта 2022 года № 131 "О внесении изменений в решение Кентауского городского маслихата от 24 мая 2018 года № 161 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата Кентауского городского маслихата"
Решение Кентауского городского маслихата Туркестанской области от 8 августа 2023 года № 33
В соответствии со статъей 27 Законо Республики Казсхстан "О правовых актах", Кентауский городкой маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Кентауского городского маслихата от 30 марта 2022 года № 131 "О внесении изменений решение Кентауского городского маслихата от 24 мая 2018 года № 161 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата Кентауского городского маслихата".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Кентауского городского маслихата К.Елеусизов