Кентау қалалық мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 210 "Кентау қаласының Байылдыр ауылының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2023 жылғы 20 қыркүйектегі № 38 шешiмi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШТІ:
1. Кентау қалалық мәслихатының "Кентау қаласының Байылдыр ауылының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 210 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 176227 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Кентау қаласының Байылдыр ауылының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 64 149 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 2 828 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсiмі – 61 321 мың теңге;
2) шығындар – 64 546 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -397 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 397 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –397 мың теңге.".

О внесении изменений в решение Кентауского городского маслихата от 27 декабря 2022 года № 210 "О бюджете села Байылдыр города Кентау на 2023-2025 годы"
Решение Кентауского городского маслихата Туркестанской области от 20 сентября 2023 года № 38. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кентауского городского маслихата "О бюджете села Байылдыр города Кентау на 2023-2025 годы" от 27 декабря 2022 года № 210 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 176227) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Байылдыр на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 64 149 тысяч тенге:
налоговые поступления –2 828 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 61 321 тысяч тенге;
2) затраты – 64 546 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -397 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 397 тысяч тенге:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 397 тысяч тенге.".