Кентау қалалық мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 212 "Кентау қаласының Хантағы ауылының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2023 жылғы 15 желтоқсандағы № 63 шешiмi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кентау қалалық мәслихатының "Кентау қаласының Хантағы ауылының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 212 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №176232 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
1. Кентау қаласының Хантағы ауылының 2023 - 2025 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 99 695 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 12 707 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер –171 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсiмі – 86 817 мың теңге;
2) шығындар – 102 684 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 989,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 989 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;

О внесении изменений в решение Кентауского городского маслихата от 27 декабря 2022 года № 212 "О бюджете села Хантаги города Кентау на 2023-2025 годы"
Решение Кентауского городского маслихата Туркестанской области от 15 декабря 2023 года № 63. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кентауского городского маслихата "О бюджете села Хантаги города Кентау на 2023-2025 годы" от 27 декабря 2022 года № 212 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №176232) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Хантаги на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 годы следующих объемах:
1) доходы – 99 695 тысяч тенге:
налоговые поступления – 12 707 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 171 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 86 817 тысяч тенге;
2) затраты –102 684 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 989 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 989 тысяч тенге:
поступления займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;