Қалалық коммуналдық меншіктегі жауапкершілігі шектеулі серіктестіктердің дивидендтерінің көлемін белгілеу туралы
Түркістан облысы Кентау қаласы әкiмдігінiң 2023 жылғы 15 наурыздағы № 82 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабына және "Мемлекеттік мүлік туралы" Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 1 наурыздағы Заңының 186-бабына сәйкес, Кентау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жарғылық капиталындағы қатысу үлестері Кентау қаласының коммуналдық меншігінде болатын жауапкершілігі шектеулі серіктестіктердің дивидендтерінің (кірістерінің) көлемі шоғырландырылған жылдық қаржылық есептілікте көрсетілген таза табыс сомасының 70 (жетпіс) пайызы мөлшерінде белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Кентау қаласы әкімінің орынбасары Ғ.Төлеповке жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кентау қаласының әкімі Ж.Тасов

Об установлении размеров дивидендов товариществ с ограниченной ответственностью, находящихся в городской коммунальной собственности
Постановление акимата города Кентау Туркестанской области от 15 марта 2023 года № 82
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 186 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе", акимат города Кентау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить размер дивидендов (доходов) товариществ с ограниченной ответственностью, доли участия в уставном капитале которых находятся в коммунальной собственности города Кентау, в размере 70 (семьдесят) процентов от суммы чистого дохода, отраженного в консолидированной годовой финансовой отчетности.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Кентау Тулепова Г.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Кентау Ж.Тасов