Кентау қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 05 желтоқсандағы № 612 "2023 жылға арналған жұмыс орындарына квоталар белгілеу туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Кентау қаласы әкiмдігінiң 2023 жылғы 29 қыркүйектегі № 290 қаулысы
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес Кентау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Кентау қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 05 желтоқсандағы № 612 "2023 жылға арналған жұмыс орындарына квоталар белгілеу туралы" қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Кентау қаласы әкімдігінің "Кентау қалалық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) Осы қаулыға қол қойылған күннен бастап күнтізбелік бес жұмыс күн ішінде оның орыс және қазақ тілдеріндегі электрондық түрдегі көшірмесін Қазақстан Республикасынының Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорынның Түркістан облысы бойынша филиалына ресми жариялау және Қазақстан Республикалық нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;
2) Осы қаулының ресми жарияланғанынан кейін оның Кентау қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары А.Байболоваға жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Ж.Тасов

О признании утратившим силу постановления акимата города Кентау от 05 декабря 2022 года № 612 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства на 2023 год"
Постановление акимата города Кентау Туркестанской области от 29 сентября 2023 года № 290
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О правовых актах" акимат города Кентау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Кентау от 05 декабря 2022 года № 612 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства на 2023 год".
2. Государственному учреждению "Кентауский городской отдел занятости и социальных программ" акимата города Кентау в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) течение пяти рабочих дней со дня подписания настоящего постановления направление его копии в электронном виде на казахском и русском языках в филиал республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан по Туркестанской области для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Кентау после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Кентау А.Байболовой.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Ж.Тасов