Түркістан қаласының пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, жұмысқа орналастыру үшін 2023 жылға арналған жұмыс орындарына квоталар белгілеу туралы
Түркістан облысы Түркiстан қаласы әкiмдiгiнiң 2023 жылғы 27 қаңтардағы № 18 қаулысы. Күші жойылды - Түркістан облысы Түркiстан қаласы әкiмдiгiнiң 2023 жылғы 20 қыркүйектегі № 366 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Түркiстан қаласы әкiмдiгiнiң 20.09.2023 № 366 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексінің 18 бабының 7) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 5 шілдедегі Қылмыстық-атқару кодексінің 18 бабының 1 тармағының 2) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 2 тармағына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 9 бабының 7), 8), 9) тармақшаларына, 27 бабының 1 тармағының 2), 3), 4) тармақшаларына және Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 26 мамырдағы № 412 бұйрығымен бекітілген "Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларына" сәйкес, Түркістан қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы 1-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы 2-қосымшаға сәйкес белгіленсін.
3. Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы 3-қосымшаға сәйкес белгіленсін.
4. Осы қаулының орындалуы қала әкімдігінің "Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесіне жүктелсін.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Е.Кузембаевқа жүктелсін.

Об установлении квот на рабочие места для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, лиц, освобожденных из мест лишения свободы, и граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся без попечения родителей до достижения ими совершеннолетия, являющихся выпускниками организаций образования города Туркестан на 2023 год
Постановление акимата города Туркестан Туркестанской области от 27 января 2023 года № 18. Утратило силу постановлением акимата города Туркестан Туркестанской области от 20 сентября 2023 года № 366
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Туркестан Туркестанской области от 20.09.2023 № 366 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7) статьи 18 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года, подпунктом 2) пункта 1 статьи 18 Уголовно-исполнительного кодекса Республики Казахстан от 5 июля 2014 года, пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктами 7), 8), 9) статьи 9, подпунктами 2), 3), 4) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения" и приказом министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 26 мая 2016 года № 412 "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состоящих на учете службы пробации", акимат города Туркестан ПОСТАНОВИЛ:
1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, согласно приложению 1.
2. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы, согласно приложению 2.
3. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, согласно приложению 3.
4. Исполнение настоящего постановления возложить на государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ" акимата города Туркестан.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Е. Кузембаева.

6. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланғаннан күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Н.Тұрашбеков
Түркістан қаласының әкімдігінің 2023 жылғы
"27" қаңтардағы "Түркістан қаласының пробация
қызметінің есебінде тұрған адамдарды,
бас бостандығынан айыру орындарынан
босатылған адамдарды және ата-анасынан
кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған
немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған,
білім беру ұйымдарының түлектері болып
табылатын жастар қатарындағы азаматтарды,
жұмысқа орналастыру үшін 2023 жылға арналған
жұмыс орындарына квоталар белгілеу туралы"
№ 18 қаулысына № 1 қосымша
Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгіленетін Түркістан қаласы ұйымдарының тізімі
Ұйым атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны
Квотаның мөлшері (% жұмыскерлердің тізімдік саны)
Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін жұмыс орындарының саны
1
"Түркістан-су" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
208
1
2
2
"KAZSTROY A & G COMPANY" ЖШС-нің Түркістан қаласындағы филиалы
147
1
1
3
"Түркістан жарық-тазалық" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
330
1
3
4
Түркістан қаласы әкімдігінің инфрақұрылым және коммуникациялар бөлімінің "Жасыл Түркістан" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
255
1
2
Барлығы:
940
8
Түркістан қаласының әкімдігінің 2023 жылғы
"27" қаңтардағы "Түркістан қаласының пробация
қызметінің есебінде тұрған адамдарды,
бас бостандығынан айыру орындарынан
босатылған адамдарды және ата-анасынан
кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған
немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған,
білім беру ұйымдарының түлектері болып
табылатын жастар қатарындағы азаматтарды,
жұмысқа орналастыру үшін 2023 жылға арналған
жұмыс орындарына квоталар белгілеу туралы"
№ 18 қаулысына № 2 қосымша
Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгіленетін Түркістан қаласы ұйымдарының тізімі
Ұйым атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны
Квотаның мөлшері (% жұмыскерлердің тізімдік саны)
Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін жұмыс орындарының саны
1
"KAZSTROY A & G COMPANY" ЖШС-нің Түркістан қаласындағы филиалы
147
1
1
2
"Түркістан-су" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
208
1
2
3
Түркістан қаласы әкімдігінің инфрақұрылым және коммуникациялар бөлімінің "Жасыл Түркістан" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
255
1
2
4
"Түркістан жарық-тазалық" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
330
1
3
Барлығы:
940
8
Түркістан қаласының әкімдігінің 2023 жылғы
"27" қаңтардағы "Түркістан қаласының пробация
қызметінің есебінде тұрған адамдарды,
бас бостандығынан айыру орындарынан
босатылған адамдарды және ата-анасынан
кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған
немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған,
білім беру ұйымдарының түлектері болып
табылатын жастар қатарындағы азаматтарды,
жұмысқа орналастыру үшін 2023 жылға арналған
жұмыс орындарына квоталар белгілеу туралы"
№ 18 қаулысына № 3 қосымша
Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгіленетін Түркістан қаласы ұйымдарының тізімі
Ұйым атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны
Квотаның мөлшері (% жұмыскерлердің тізімдік саны)
Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін жұмыс орындарының саны
1
Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Түркістан қаласының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Бауыржан Момышұлы атындағы №22 жалпы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

6. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Н.Турашбеков
Приложение № 1 к постановлению
№ 18 акимата города Туркестана
от "27" января 2023 года Об установлении
квот на рабочие места для трудоустройства лиц,
состоящих на учете службы пробации, лиц,
освобожденных из мест лишения свободы,
и граждан из числа молодежи, потерявших
или оставшихся без попечения родителей
до достижения ими совершеннолетия,
являющихся выпускниками организации
образования города Туркестана на 2023 год
Перечень организаций города Туркестана, в которых устанавливается квота рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации
Название организации
Количество сотрудников
Размер квоты (% от количества сотрудников)
Количество мест для лиц, состоящих на учете службы пробации
1
Государственное коммунальное предприятие "Туркестан-су".
208
1
2
2
Филиал ТОО "KAZSTROY A&G COMPANY" в городе Туркестан
147
1
1
3
Товарищество с ограниченной ответственностью "Түркістан жарық-тазалық".
330
1
3
4
Коммунальное государственное учреждение "Жасыл Түркістан" отдела инфраструктуры и коммуникаций акимата города Туркестан
255
1
2
Всего:
940
8
Приложение № 2 к постановлению
№ 18 акимата города Туркестана
от "27" января 2023 года Об установлении
квот на рабочие места для трудоустройства лиц,
состоящих на учете службы пробации, лиц,
освобожденных из мест лишения свободы,
и граждан из числа молодежи, потерявших
или оставшихся без попечения родителей
до достижения ими совершеннолетия,
являющихся выпускниками организации
образования города Туркестана на 2023 год
Перечень организаций города Туркестана, в которых устанавливается квота рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы
Название организации
Список сотрудников
Размер квоты (% от списка сотрудников)
Количество мест для лиц, находящихся на испытательном сроке
1
Филиал ТОО "KAZSTROY A&G COMPANY" в городе Туркестан
147
1
1
2
Государственное коммунальное предприятие "Туркестан-су".
208
1
2
3
Коммунальное государственное учреждение "Жасыл Түркістан" отдела инфраструктуры и коммуникаций администрации города Туркестан
255
1
2
4
Общество с ограниченной ответственностью " Түркістан жарық-тазалық ".
330
1
3
Всего:
940
8
Приложение № 3 к постановлению
№ 18 акимата города Туркестана
от "27" января 2023 года Об установлении
квот на рабочие места для трудоустройства лиц,
состоящих на учете службы пробации, лиц,
освобожденных из мест лишения свободы,
и граждан из числа молодежи, потерявших
или оставшихся без попечения родителей
до достижения ими совершеннолетия,
являющихся выпускниками организации
образования города Туркестана на 2023 год
Перечень организаций города Туркестана, в которых устанавливаются квоты на трудоустройство молодых граждан, являющихся выпускниками образовательных организаций, лишившихся родителей до достижения совершеннолетия либо оставшихся без попечения родителей
Название организации
Список сотрудников
Размер квоты (% от списка сотрудников)
Количество мест для лиц, находящихся на испытательном сроке
1
Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 22 имени Бауыржана Момышулы" Туркестанского городского отдела развития человеческого потенциала Управления развития человеческого потенциала Туркестанской области