Қазығұрт ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 05 желтоқсандағы № 345 "2023 жылы Қазығұрт ауданының пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квоталар белгілеу туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Қазығұрт ауданы әкiмдiгiнiң 2023 жылғы 14 қыркүйектегі № 235 қаулысы
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес Қазығұрт ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазығұрт ауданы әкімдігінің "2023 жылы Қазығұрт ауданының пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квоталар белгілеу туралы" 2022 жылғы 05 желтоқсандағы № 345 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. "Қазығұрт аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыға қол қойылған күннен бастап күнтізбелік бес жұмыс күн ішінде оның орыс және қазақ тілдеріндегі электрондық түрдегі көшірмесін Қазақстан Республикасынының Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорынның Түркістан облысы бойынша филиалына ресми жариялау және Қазақстан Республикалық нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;
2) осы қаулының ресми жарияланғанынан кейін оның Қазығұрт ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Р.Е.Тұрғынбековке жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А.А.Исмаилов

О признании утратившим силу постановления акимата Казыгуртского района от 05 декабря 2022 года № 345 "Об установлении квоты рабочих местна 2023 год для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации Казыгуртского района"
Постановление акимата Казыгуртского района Туркестанской области от 14 сентября 2023 года № 235
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Казыгуртского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Казыгуртского района от 05 декабря 2022 года № 345 "Об установлении квоты рабочих местна 2023 год для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации Казыгуртского района".
2. Государственному учреждению "Казыгуртский районный отдел занятости и социальных программ" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) в течение пяти рабочих дней со дня подписания настоящего постановления направление его копии в электронном виде на казахском и русском языках в филиал республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан по Туркестанской области для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Казыгуртского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Казыгуртского района Р.Е.Тургынбекова.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района А.А.Исмаилов