2024-2026 жылдарға арналған кенттер мен ауылдық округтердің бюджеті туралы
Түркістан облысы Мақтаарал аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 11-75-VIІI шешiмi
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына, 75-бабының 2 тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Мақтаарал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Достық ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 92 140 мың теңге;
салықтық түсiмдер – 43 430 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 1 500 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 4 000 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 43 210 мың теңге;
2) шығындар – 95 041 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 901 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 901 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 901 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Мақтаарал аудандық мәслихатының 04.05.2024 № 16-106-VIII (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешiмiмен.
2. А.Қалыбеков ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 94 194 мың теңге;
салықтық түсiмдер – 29 344 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 5 000 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 59 850 мың теңге;
2) шығындар – 95 101 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -907 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 907 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 907 мың теңге.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Мақтаарал аудандық мәслихатының 04.05.2024 № 16-106-VIII (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешiмiмен.

О бюджете поселков и сельских округов на 2024-2026 годы
Решение Мактааральского районного маслихата Туркестанской области от 27 декабря 2023 года № 11-75-VIІI
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2024.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан и подпунктом 1) пункта 1) статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Мактааральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Достык на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 92 140 тысяч тенге;
налоговые поступления – 43 430 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 500 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 43 210 тысяч тенге;
2) затраты – 95 041 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 901 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 901 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 2 901 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Мактааральского районного маслихата Туркестанской области от 04.05.2024 № 16-106-VIII (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Утвердить бюджет сельского округа А.Калыбеков на 2024-2026 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 94 194 тысяч тенге;
налоговые поступления – 29 344 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 5 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 59 850 тысяч тенге;
2) затраты – 95 101 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -907 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 907 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 907 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 в редакции решения Мактааральского районного маслихата Туркестанской области от 04.05.2024 № 16-106-VIII (вводится в действие с 01.01.2024).

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 638 мың теңге.
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Мақтаарал аудандық мәслихатының 04.05.2024 № 16-106-VIII (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешiмiмен.
12. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мақтаарал аудандық мәслихатының төрағасы К.Сарсекбаев
Мақтаарал аудандық
мәслихатының 2023 жылғы
27 желтоқсандағы №11-75-VIII
шешіміне 1-қосымша
Достық ауылдық округінің 2024 жылға арналған бюджеті

используемые остатки бюджетных средств – 2 638 тысяч тенге..
Сноска. Пункт 11 в редакции решения Мактааральского районного маслихата Туркестанской области от 04.05.2024 № 16-106-VIII (вводится в действие с 01.01.2024).
12. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель маслихата Мактааральского района К.Сарсекбаев
Приложение 1 к решению
Мактааральского районного
маслихата от 27 декабря
2023 года №11-75-VIII
Бюджет сельского округа Достык на 2024 год