2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Түркістан облысы Ордабасы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 10/1 шешiмi
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9 - бабының 2- тармағына, 75 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6 - бабы 1- тармағының 1) тармақшасына сәйкес Ордабасы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ордабасы ауданының 2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 15 724 013 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 4 688 322 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 11 977 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 186 983 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 10 836 731 мың теңге;
2) шығындар – 17 795 377 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – -83 840 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 99 684 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу –183 524 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо- 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 987 524 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 987 524 мың теңге:
қарыздар түсімі – 1 842 286 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 51 775 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 197 013 мың теңге.".
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Ордабасы аудандық мәслихатының 05.11.2024 № 21/2 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешiмiмен.
2. 2024 жылы салық түсімдерінен облыстық бюджетке корпоративтік табыс салығы 50 пайыз, төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы 50 пайыз, төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы 50 пайыз және әлеуметтік салықтан 50 пайыз мөлшерінде бөлу нормативтері белгіленсін.
3. 2024 жылы облыстық бюдеттен аудандық бюджетке берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 1 280 067 мың теңге болып белгіленсін.
4. Бюджеттік инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) іске асыруға бағытталған бюджеттік бағдарламалар бөлінісінде 2024 жылға арналған аудан бюджеттінің даму бағдарламалар тізбесі 4- қосымшаға сәйкес бекітілсін.
5. 2024 жылға аудандық бюджеттен аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне берілетін субвенциялар мөлшерінің тізбесі 5- қосымшаға сәйкес, жалпы сомасы 237 475 мың теңге болып бекітілсін, оның ішінде:

О районном бюджете на 2024-2026 годы
Решение Ордабасинского районного маслихата Туркестанской области от 25 декабря 2023 года № 10/1
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2024.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Ордабасинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет Ордабасинского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 15 724 013 тысяч тенге:
налоговые поступления – 4 688 322 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 11 977 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 186 983 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 10 836 731 тысяч тенге;
2) затраты – 17 795 377 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -83 840 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 99 684 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 183 524 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 987 524 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета– 1 987 524 тысяч тенге:
поступление займов – 1 842 286 тысяч тенге;
погашение займов – 51 775 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 197 013 тысяч тенге.".
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Ордабасинского районного маслихата Туркестанской области от 05.11.2024 № 21/2 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Установить на 2024 год норматив распределения общей суммы поступления корпоративного подоходного налога 50 процентов, индивидуального подоходного налога 50 процентов, индивидуальный подоходный налог с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты 50 процентов и социального налога в размере 50 процентов в областной бюджет.
3. Предусмотреть на 2024 год размер субвенций, передаваемых из областного бюджета в бюджет Ордабасинского района в сумме 1 280 067 тысяч тенге.
4. Утвердить перечень бюджетных программ развития районного бюджета на 2024 год с разделением на бюджетные программы, направленные на реализацию бюджетных инвестиционных проектов (программ), согласно приложению 4.
5. Утвердить размеры субвенций на 2024 год, передаваемых из районного бюджета в бюджеты сельских, поселковы округов в общей сумме 237 475 тысяч тенге, согласно приложению 5, в том числе:

Бадам ауылдық округі – 17 670 мың теңге;
Бөген ауылдық округі – 28 900 мың теңге;
Бөржар ауылдық округі – 18 149 мың теңге;
Жеңіс ауылдық округі – 24 198 мың теңге;
Қарақұм ауылдық округі – 34 317 мың теңге;
Қараспан ауылдық округі – 26 720 мың теңге;
Қажымұқан ауылдық округі – 18 068 мың теңге;
Төрткөл ауылдық округі – 26 801 мың теңге;
Шұбар ауылдық округі – 31 624 мың теңге;
Шұбарсу ауылдық округі – 11 028 мың теңге.

Бадамский сельский округ – 17 670 тысяч тенге;
Бугунский сельский округ – 28 900 тысяч тенге;
Буржарский сельский округ – 18 149 тысяч тенге;
Женииский сельский округ - 24 198 тысяч тенге;
Каракумский сельский округ – 34 317 тысяч тенге;
Караспанский сельский округ – 26 720 тысяч тенге;
Кажымуханский сельский округ – 18 068 тысяч тенге;
Торткульский сельский округ – 26 801 тысяч тенге;
Шубарский сельский округ – 31 624 тысяч тенге;
Шубарсуский сельский округ – 11 028 тысяч тенге.

6. Аудан әкімдігінің 2024 жылға арналған резервi 10 000 мың теңге сомасында белгіленсін.
7. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Аудандық мәслихаттың төрағасы Б.Джумабеков
Ордабасы аудандық
мәслихатының 2023 жылғы
25 желтоқсандағы № 10/1
шешіміне 1-қосымша
2024 жылға арналған аудандық бюджет
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Түркістан облысы Ордабасы аудандық мәслихатының 05.11.2024 № 21/2 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешiмiмен.
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы

6. Утвердить резерв акимата района на 2024 год в сумме 10 000 тысяч тенге.
7. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель районного маслихата Б.Джумабеков
Приложение 1 к решению
Ордабасинского районного
маслихата от 25 декабря
2023 года № 10/1
Районный бюджет на 2024 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Ордабасинского районного маслихата Туркестанской области от 05.11.2024 № 21/2 (вводится в действие с 01.01.2024).
Категория
Сумма,
тыс тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование

50 000
066
Қоғамдық тәртіп пен қауіпсіздік объектілерін салу
50 000
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
46 849
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
46 849
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
46 849
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2 021 705
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
631 629
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
631 629
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
631 629
2
Әлеуметтік көмек
1 320 457
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 320 457
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
4 382
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
144 335
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
12 662
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
165 164
015
Зейнеткерлер мен мүгедектігі бар адамдарға әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
83 337
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу,жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
910 577
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
69 619
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
69 619
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
69 008
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
611
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
6 376 746
1
Тұрғын үй шаруашылығы
2 378 510
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
177 495
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
177 495
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
2 081 759
477
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы мен жер қатынастары бөлімі
25 200

50 000
066
Строительство объектов общественного порядка и безопасности
50 000
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
46 849
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
46 849
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
46 849
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2 021 705
1
Социальное обеспечение
631 629
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
631 629
005
Государственная адресная социальная помощь
631 629
2
Социальная помощь
1 320 457
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1 320 457
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
4 382
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
144 335
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
12 662
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
165 164
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и лиц с инвалидностью
83 337
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
910 577
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
69 619
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
69 619
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
69 008
021
Капитальные расходы государственного органа
611
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
6 376 746
1
Жилищное хозяйство
2 378 510
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
177 495
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
177 495
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
2 081 759
477
Отдел сельского хозяйства и земельных отношений района (города областного значения)
25 200

007
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту
23 112
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
162 633
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
135 049
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
82 021
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
51 898
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
660
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
470
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
27 584
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27 584
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
2 923 925
9
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызметтер
2 923 925
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
2 923 925
036
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
2 923 925
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
168 479
1
Ауыл шаруашылығы
125 896
477
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы мен жер қатынастары бөлімі
125 896
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және жер қатынастары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
125 896
6
Жерқатынастары
1 860
477
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы мен жер қатынастары бөлімі
1 860
011
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
1 860
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
40 723
459
уданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
40 723
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
40 723
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
122 927
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
122 927
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
122 927
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
82 880
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу

007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
23 112
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
162 633
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
135 049
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
82 021
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
51 898
006
Капитальные расходы государственного органа
660
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
470
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
27 584
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
27 584
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
2 923 925
9
Прочие услуги в области топливно-энергетического комплекса и недропользования
2 923 925
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
2 923 925
036
Развитие газотранспортной системы
2 923 925
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
168 479
1
Сельское хозяйство
125 896
477
Отдел сельского хозяйства и земельных отношений района (города областного значения)
125 896
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и земельных отношений
125 896
6
Земельные отношения
1 860
477
Отдел сельского хозяйства и земельных отношений района (города областного значения)
1 860
011
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районног
1 860
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
40 723
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
40 723
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
40 723
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
122 927
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
122 927
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
122 927
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
82 880
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских

68 027
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
255 359
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
89 619
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
12 105
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
153 635
02
Қорғаныс
100 407
1
Әскери мұқтаждар
25 738
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
25 738
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
25 738
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
74 669
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
74 669
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
71 669
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
3 000
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
84 407
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
84 407
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
84 407
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
84 407
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
637 402
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
5 000
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
5 000
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
5 000
2
Әлеуметтік көмек
549 986
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
549 986
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
139 355
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
6 720
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
165 128
015
Зейнеткерлер мен мүгедектігі бар адамдарға әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
81 913
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу, жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету

68 027
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
255 359
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
89 619
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
153 635
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
12 105
02
Оборона
100 407
1
Военные нужды
25 738
122
Аппарат акима района (города областного значения)
25 738
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
25 738
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
74 669
122
Аппарат акима района (города областного значения)
74 669
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
71 669
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы
3 000
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
84 407
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
84 407
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
84 407
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
84 407
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
637 402
1
Социальное обеспечение
5 000
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
5 000
005
Государственная адресная социальная помощь
5 000
2
Социальная помощь
549 986
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
549 986
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
139 355
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
6 720
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
165 128
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и лиц с инвалидностью
81 913
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью

Бюджеттік инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) іске асыруға және заңды тұлғалардың жарғылық қорын қалыптастыруға бағытталған бюджеттік бағдарламалар бөлінісінде 2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджеттік даму бағдарламаларының тізбесі
Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Түркістан облысы Ордабасы аудандық мәслихатының 05.11.2024 № 21/2 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешiмiмен.
Функционалдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Кіші бағдарлама
Атауы
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
1
Құқық қорғау қызметі

Перечень бюджетных программ развития районного бюджета на 2024-2026 годы с разделением на бюджетные программы, направленные на реализацию бюджетных инвестиционных проектов (программ) и формирование юридических лиц
Сноска. Приложение 4 в редакции решения Ордабасинского районного маслихата Туркестанской области от 05.11.2024 № 21/2 (вводится в действие с 01.01.2024).
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Подпрограмма
Наименование
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
1
Правоохранительная деятельность