Отырар ауданының мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы 24/131-VII "2023-2025 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Отырар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 31 мамырдағы № 3/22-VІІІ шешiмi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Отырар ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
1. Қарақоңыр ауыл округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 58 812 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 5 260 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 663 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 52 889 мың теңге;
2) шығындар – 59 271 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -459 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 459 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 459 мың теңге;
3-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
3. Көксарай ауыл округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 81 182 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 13 632 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 15 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 78 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 67 457 мың теңге;
2) шығындар – 84 801 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3619 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3619 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3619 мың теңге.
5-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
5. Балтакөл ауыл округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 57 930 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 6 364 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 13 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 233 мың теңге;

О внесении изменений в решение Отрарского районного маслихата от 26 декабря 2022 года № 24/131-VІІ "О бюджетах сельских округов на 2023-2025 годы"
Решение Отрарского районного маслихата Туркестанской области от 31 мая 2023 года № 3/22-VІІІ. Прекращено действие в связи с истечением срока
Маслихат Отрарского района РЕШИЛ:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
1. Утвердить бюджет Караконырского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 58 812 тысяч тенге:
налоговые поступления – 5 260 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 663 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0:
поступления трансфертов – 52 889 тысяч тенге;
2) затраты – 59 271 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -459 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 459 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 459 тысяч тенге;
пункт 3 изложить в следующей редакции:
3. Утвердить бюджет Коксарайского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 81 182 тысяч тенге:
налоговые поступления – 13 632 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 15 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 78 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 67 457 тысяч тенге;
2) затраты – 84 801 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3619 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 3619 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 3619 тысяч тенге;
пункт 5 изложить в следующей редакции:
5. Утвердить бюджет Балтакольского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 57 930 тысяч тенге:
налоговые поступления – 6 364 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 13 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 233 тысяч тенге;