2024-2026 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы
Түркістан облысы Отырар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 11/63-VIII шешiмi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына, 75 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына, Отырар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 21 желтоқсандағы № 10/57-VIII "2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне сәйкес, Отырар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарақоңыр ауыл округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 63 422 мың теңге:
салықтық түсiмдер –9 968 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 466 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 174 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 52 814 мың теңге;
2) шығындар – 64 580 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 158 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 158 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 158 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Отырар аудандық мәслихатының 18.11.2024 № 21/120-VIІІ (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешiмiмен.
2. 2024 жылы аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 52 756 мың теңге болып белгіленсін.
3. Көксарай ауыл округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 87 283 мың теңге:
салықтық түсiмдер –19 770 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 16 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 2 372 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 65 125 мың теңге;
2) шығындар – 89 155 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;

О бюджетах сельских округов на 2024-2026 годы
Решение Отрарского районного маслихата Туркестанской области от 27 декабря 2023 года № 11/63-VIII. Прекращено действие в связи с истечением срока
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2024.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Отырарского районного маслихата от 21 декабря 2023 года № 10/57-VIII "Об районном бюджете на 2024-2026 годы", Отырарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Караконырского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложению 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 63 422 тысяч тенге:
налоговым поступлениям –9 968 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 466 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 174 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов –52 814 тысяч тенге;
2) затраты – 64 580 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 158 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 158 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1 158 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Отрарского районного маслихата Туркестанской области от 18.11.2024 № 21/120-VIІІ (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Предусмотреть на 2024 год размере субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 52 756 тысяч тенге.
3. Утвердить бюджет Коксарайского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 87 283 тысяч тенге:
налоговым поступлениям – 19 770 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 16 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 2 372 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 65 125 тысяч тенге;
2) затраты – 89 155 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 920 мың теңге.
Ескерту. 25-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Отырар аудандық мәслихатының 18.11.2024 № 21/120-VIІІ (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешiмiмен.
26. 2024 жылы аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 40 611 мың теңге болып белгіленсін.
27. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Отырар аудандық
мәслихатының төрағасы У.Ұзақов
Отырар аудандық мәслихатының
2023 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 11/63-VIII шешіміне 1 қосымша
Қарақоңыр ауыл округінің 2024 жылға арналған бюджеті

используемые остатки бюджетных средств – 1 920 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 25 в редакции решения Отрарского районного маслихата Туркестанской области от 18.11.2024 № 21/120-VIІІ (вводится в действие с 01.01.2024).
26. Предусмотреть на 2024 год размер субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 40 611 тысяч тенге.
27. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Отырарского
районного маслихата У.Ұзақов
Приложение 1 к решению
Отырарского районного
маслихата от 27 декабря
2023 года № 11/63-VIII
Бюджет Караконырского сельского округа на 2024 год