Қауымдық сервитут белгілеуді мақұлдау туралы
Түркістан облысы Сайрам ауданы әкiмдiгiнiң 2023 жылғы 11 мамырдағы № 187 қаулысы
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 16, 17, 43 және 69 бабтарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31 бабына сәйкес, Сайрам ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "3-Энергоорталық" акционерлық қоғамына Сайрам ауданы, Ақбұлақ ауылдық округі аумағында магистралды газ құбырының құрылысын жұргізу үшін жалпы көлемі 27,0 гектар жер учаскесіне жер учаскелерінің меншік иелері мен жер пайдаланушылардан жер учаскелері алынбай 5 (бес) жыл мерзімге қауымдық сервитут белгілеу мақұлдансын.
2. Сервитут белгілеу туралы түпкілікті шешім қабылдауды Түркістан облысы әкімдігінен сұралсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ш.Убайдуллаевқа жүктелсін.
Аудан әкімінің міндетін уақытша атқарушы Б.Хасанов

Об одобрении установления публичного сервитута
Постановление акимата Сайрамского района Туркестанской области от 11 мая 2023 года № 187
В соответствии со статьями 16, 17, 43 и 69 Земельного кодекса Республики Казахстан, со статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Сайрамского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Одобрить установления публичного сервитута акционерному обществу "3-Энергоорталық" на земельный участок общей площадью 27,0 гектаров сроком на 5 (пять) лет без изъятия земельных участков у землепользователей и собственников земель для строительства магистрального газапровода на территории Акбулакского сельскоко округа Сайрамского района.
2. Просить акимат Туркестанской области принятие окончательного решения об установлении публичного сервитута.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Ш.Убайдуллаева.
Испольняющий обьязанности акима района Б.Хасанов