"Сайрам ауданының пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды және ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, жұмысқа орналастыру үшін 2023 жылға жұмыс орындарына квоталар белгілеу туралы" Сайрам ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 29 қарашадағы № 443 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Сайрам ауданы әкiмдiгiнiң 2023 жылғы 21 тамыздағы № 307 қаулысы
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27 бабына сәйкес Сайрам ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Сайрам ауданының пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды және ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, жұмысқа орналастыру үшін 2023 жылға жұмыс орындарына квоталар белгілеу туралы" Сайрам ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 29 қарашадағы № 443 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А.Сәбитов

О признании утратившим силу постановление акимата Сайрамского района от 29 ноября 2022 года № 443 "Об установлении квоты рабочих мест на 2023 год для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, также лиц освобожденных из мест лишения свободы и граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования Сайрамского района"
Постановление акимата Сайрамского района Туркестанской области от 21 августа 2023 года № 307
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Сайрамского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Сайрамского района от 29 ноября 2022 года № 443 "Об установлении квоты рабочих мест на 2023 год для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, также лиц освобожденных из мест лишения свободы и граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования Сайрамского района".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района А.Сабитов