Сарыағаш аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 30-212-VII "2023-2025 жылдарға арналған қала, кент және ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Сарыағаш аудандық мәслихатының 2023 жылғы 30 мамырдағы № 3-28-VIII шешiмi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Сарыағаш аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Сарыағаш аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 30-212-VII "2023-2025 жылдарға арналған қала, кент және ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-14 тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
1. Сарыағаш қаласының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 552 159 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 468 815 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 83 344 мың теңге;
трансферттердiң түсiмдерi – 0;
2) шығындар – 591 706 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -39 547 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 39 547 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 39 547 мың теңге.
2. Көктерек кентінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 58 295 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 16 480 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 12 120 мың теңге;
трансферттердiң түсiмдерi – 29 695 мың теңге;
2) шығындар – 61 279 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 984 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 984 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 984 мың теңге.
3. Жемісті ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 45 113 мың теңге:
салықтық түсiмдер –12 218 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;

О внесении изменений в решение Сарыагашского районного маслихата от 28 декабря 2022 года № 30-212-VII "О бюджетах города, поселка и сельских округов на 2023-2025 годы"
Решение Сарыагашского районного маслихата Туркестанской области от 30 мая 2023 года № 3-28-VIII. Прекращено действие в связи с истечением срока
Сарыагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сарыагашского районного маслихата от 28 декабря 2022 года № 30-212-VII "О бюджетах города, поселка и сельских округов на 2023-2025 годы" следующие изменения:
пункты 1-14 изложить в следующей редакции:
1. Утвердить бюджет города Сарыагаш на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 552 159 тысяч тенге:
налоговые поступления –468 815 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 83 344 тысяч тенге;
поступления трансфертов –0;
2) затраты – 591 706 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -39 547 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 39 547 тысяч тенге:
поступления займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 39 547 тысяч тенге.
2. Утвердить бюджет поселка Коктерек на 2023-2025 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 58 295 тысяч тенге:
налоговые поступления –16 408 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 12 120 тысяч тенге;
поступления трансфертов –29 695 тысяч тенге;
2) затраты – 61 279 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 984 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 984 тысяч тенге:
поступления займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 2 984 тысяч тенге.
3. Утвердить бюджет сельского округа Жемисти на 2023-2025 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 45 113 тысяч тенге:
налоговые поступления –12 218 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала –0;

трансферттердiң түсiмдерi – 32 895 мың теңге;
2) шығындар – 46 388 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 275 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 275 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 275 мың теңге.
4. Қызылжар ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 47 673 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 15 956 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттердiң түсiмдерi – 31 717 мың теңге;
2) шығындар – 47 999 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -326 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 326 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 326 мың теңге.
5. Дарбаза ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті 13, 14 және15-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 72 992 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 19 481 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттердiң түсiмдерi – 53 511 мың теңге;
2) шығындар – 73 677 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -685 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 685 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 685 мың теңге.
6. Жібек жолы ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 98 560 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 48 752 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 2 020 мың теңге;

поступления трансфертов –32 895 тысяч тенге;
2) затраты – 46 388 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 275 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 275 тысяч тенге:
поступления займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1 275 тысяч тенге.
4. Утвердить бюджет сельского округа Кызылжар на 2023-2025 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 47 673 тысяч тенге:
налоговые поступления –15 956 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов –31 717 тысяч тенге;
2) затраты – 47 999 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 326 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 326 тысяч тенге:
поступления займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 326 тысяч тенге.
5. Утвердить бюджет сельского округа Дарбаза на 2023-2025 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 72 992 тысяч тенге:
налоговые поступления –19 481тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов –53 511тысяч тенге;
2) затраты – 73 677 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -685 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 685 тысяч тенге:
поступления займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 685 тысяч тенге.
6. Утвердить бюджет сельского округа Жибек жолы на 2023-2025 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 98 560 тысяч тенге:
налоговые поступления –48 752 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 2 020тысяч тенге;