Қауымдық сервитут белгілеудің кейбір мәселелері туралы
Түркістан облысы Сарыағаш ауданы әкiмдiгiнiң 2023 жылғы 8 желтоқсандағы № 443 қаулысы
Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 17, 69 - баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 31-бабы 1-тармағы 10) тармақшасына сәйкес және Сарыағаш ауданының жер комиссиясының 2023 жылғы 29 мамырдағы № 26-03 қорытындысын, ауданның жер қатынастары бөлімінің 2023 жылғы 6 желтоқсандағы № 1600 "Жер учаскелерін қалыптастыру жөнінде жерге орналастыру жобасын бекіту туралы" бұйрығы мен ауданның жер қатынастары бөлімінің ұсыныс хатын қарап, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

О некоторых вопросах по установлению публичного сервитута
Постановление акимата Сарыагашского района Туркестанской области от 8 декабря 2023 года № 443
В соответствии со статьями 17, 69 Земельного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 10) пунктом 1 статьи 31 Закона "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев заключение Сарыагашской районной земельной комиссии от 29 мая 2023 года №26-03, приказа отдела земельных отношений Сарыагашского района от 6 декабря 2023 года №1600 "Об утверждении землеустроительного проекта для образования земельного участка" и письмо отдела земельных отношений, акимат Сарыагашского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. "Қазақстан Республикасы Су ресурстары және ирригация министрлігінің Су шаруашылығы комитеті" республикалық мемлекеттік мекемесіне Сарыағаш ауданының Сарыағаш қаласы, Жібек жолы және Қабланбек ауылдық округтерінің аумағынан магистральдық су құбырын салу үшін меншік иелері мен жер пайдаланушылардан жер учаскелерін алып қоймастан осы қаулының қосымшасына сәйкес жалпы ауданы 8,91 гектар жер учаскесіне 4 жыл 9 ай мерзімге қауымдық сервитут белгіленсін.

1. Установить публичный сервитут республиканскому государственному учреждению "Комитет водного хозяйства Министерства водных ресурсов и ирригации Республики Казахстан" сроком на 4 года 9 месяцев, без изъятия земельных участков у собственников и землепользователей на земельный участок общей площадью 8,91 гектаров для строительства магистрального водопровода на территории города Сарыагаш, сельских округов Жибек жолы и Кабланбек Сарыагашского района, согласно приложению к настоящему постановлению.