Сарыағаш аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 30-212-VII "2023-2025 жылдарға арналған қала, кент және ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Сарыағаш аудандық мәслихатының 2023 жылғы 18 қазандағы № 9-77-VIII шешiмi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Сарыағаш аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Сарыағаш аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 30-212-VII "2023-2025 жылдарға арналған қала, кент және ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-14 тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
1. Сарыағаш қаласының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 640 381 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 557 037 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 83 344 мың теңге;
трансферттердiң түсiмдерi – 0;
2) шығындар – 679 928 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -39 547 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 39 547 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 39 547 мың теңге.
2. Көктерек кентінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 75 156 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 33 340 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 12 120 мың теңге;
трансферттердiң түсiмдерi – 29 696 мың теңге;
2) шығындар – 78 140 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 984 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 984 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 984 мың теңге.
3. Жемісті ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 49 433 мың теңге:
салықтық түсiмдер –17 408 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 258 мың теңге;

О внесении изменений в решение Сарыагашского районного маслихата от 28 декабря 2022 года № 30-212-VII "О бюджетах города, поселка и сельских округов на 2023-2025 годы"
Решение Сарыагашского районного маслихата Туркестанской области от 18 октября 2023 года № 9-77-VIII. Прекращено действие в связи с истечением срока
Сарыагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сарыагашского районного маслихата от 28 декабря 2022 года № 30-212-VII "О бюджетах города, поселка и сельских округов на 2023-2025 годы" следующие изменения:
пункты 1-14 изложить в следующей редакции:
1. Утвердить бюджет города Сарыагаш на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 640 381 тысяч тенге:
налоговые поступления –557 037 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 83 344 тысяч тенге;
поступления трансфертов –0;
2) затраты – 679 928 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -39 547 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 39 547 тысяч тенге:
поступления займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 39 547 тысяч тенге.
2. Утвердить бюджет поселка Коктерек на 2023-2025 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 75 156 тысяч тенге:
налоговые поступления – 33 340 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 12 120 тысяч тенге;
поступления трансфертов –29 696 тысяч тенге;
2) затраты – 78 140 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 984 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 984 тысяч тенге:
поступления займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 2 984 тысяч тенге.
3. Утвердить бюджет сельского округа Жемисти на 2023-2025 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 49 433 тысяч тенге:
налоговые поступления –17 408 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала –258 тысяч тенге;

трансферттердiң түсiмдерi – 31 767 мың теңге;
2) шығындар – 50 708 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 275 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 275 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 275 мың теңге.
4. Қызылжар ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 56 042 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 22 922 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттердiң түсiмдерi – 33 120 мың теңге;
2) шығындар – 56 368 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -326 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 326 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 326 мың теңге.
5. Дарбаза ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 81 165 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 21 312 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттердiң түсiмдерi – 59 853 мың теңге;
2) шығындар – 81 850 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -685 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 685 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 685 мың теңге.
6. Жібек жолы ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 113 292 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 68 611 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;

поступления трансфертов –31 767 тысяч тенге;
2) затраты – 50 708 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 275 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 275 тысяч тенге:
поступления займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1 275 тысяч тенге.
4. Утвердить бюджет сельского округа Кызылжар на 2023-2025 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 56 042 тысяч тенге:
налоговые поступления – 22 922 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов –33 120 тысяч тенге;
2) затраты – 56 368 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -326 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 326 тысяч тенге:
поступления займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 326 тысяч тенге.
5. Утвердить бюджет сельского округа Дарбаза на 2023-2025 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 81 165 тысяч тенге:
налоговые поступления – 21 312 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 59 853 тысяч тенге;
2) затраты – 81 850 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -685 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 685 тысяч тенге:
поступления займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 685 тысяч тенге.
6. Утвердить бюджет сельского округа Жибек жолы на 2023-2025 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 113 292 тысяч тенге:
налоговые поступления –68 611 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;