Сарыағаш аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 29-198-VII "2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Түркістан облысы Сарыағаш аудандық мәслихатының 2023 жылғы 2 қарашадағы № 10-80-VIII шешiмi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Сарыағаш аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Сарыағаш аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 29-198-VII шешіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Сарыағаш ауданының 2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 18 536 360 мың теңге:
салықтық түсімдер – 6 757 293 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 35 694 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 8 647 мың теңге;
трансферттер түсімі – 11 734 726 мың теңге;
2) шығындар – 19 169 104 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 103 720 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 170 775 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 67 055 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерiн сатып алу – 0;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -736 464 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 736 464 мың теңге;
қарыздар түсімі – 170 775 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 67 055 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 632 744 мың теңге.";
2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменения в решение Сарыагашского районного маслихата от 23 декабря 2022 года № 29-198-VII "О районном бюджете на 2023-2025 годы"
Решение Сарыагашского районного маслихата Туркестанской области от 2 ноября 2023 года № 10-80-VIII. Прекращено действие в связи с истечением срока
Сарыагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сарыагашского районного маслихата "О районном бюджете на 2023-2025 годы" от 23 декабря 2022 года № 29-198-VII следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Сарыагашского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 18 536 360 тысяч тенге:
налоговые поступления – 6 757 293 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 35 694 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 8 647 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 11 734 726 тысяч тенге;
2) затраты – 19 169 104 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 103 720 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 170 775 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 67 055 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -736 464 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 736 464 тысяч тенге:
поступление займов – 170 775 тысяч тенге;
погашение займов – 67 055 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 632 744 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:

"2. 2023 жылы облыстық бюджетке аудандық бюджеттен төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша аудан бюджетіне 46,3 пайыз, облыстық бюджетке 53,7 пайыз мөлшерінде бөлу нормативі белгіленсін.";
көрсетілген шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат төрағасы С.Таскулов
Сарыағаш аудандық мәслихатының
2023 жылғы 02 қарашадағы
№ 10-80-VIII шешіміне қосымша
Сарыағаш аудандық мәслихатының
2022 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 29-198-VII шешіміне 1 қосымша
2023 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

"2. Установить на 2023 год норматив распределения по индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты, в бюджет района в размере 46,3 процента, в областной бюджет 53,7 процента.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель районного маслихата С. Таскулов
Приложение к решению
Сарыагашского районного маслихата
от 02 ноября 2023 года № 10-80-VIII
Приложение 1 к решению
Сарыагашского районного маслихата
от 23 декабря 2022 года № 29-198-VII
Районный бюджет на 2023 год
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование