Созақ аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 145 "2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Созақ аудандық мәслихатының 2023 жылғы 1 тамыздағы № 34 шешiмi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Созақ аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Созақ аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 145 "2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Созақ ауданының 2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 14 796 088 мың теңге:
салықтық түсімдер – 10 244 162 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3 138 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімі – 4 548 788 мың теңге;
2) шығындар – 14 912 263 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 20 424 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 51 750 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 31 326 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -136 599 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 136 599 мың теңге:

О внесении изменений в решение Созакского районного маслихата от 23 декабря 2022 года № 145 "О районном бюджете на 2023-2025 годы"
Решение Созакского районного маслихата Туркестанской области от 1 августа 2023 года № 34. Прекращено действие в связи с истечением срока
Созакский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Созакского районного маслихата от 23 декабря 2022 года № 145 "О районном бюджете на 2023-2025 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Созакского района на 2023-2025 годы согласно приложению 1 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 14 796 088 тысяч тенге:
налоговые поступления – 10 244 162 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3 138 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 4 548 788 тысяч тенге;
2) затраты – 14 912 263 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 20 424 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 51 750 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 31 326 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -136 599 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 136 599 тысяч тенге:

013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
15 833
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
105 116
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
66 866
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
66 866
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
19 971
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
19 971
02
Қорғаныс
33 670
1
Әскери мұқтаждар
31 111
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
31 111
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару
шеңберіндегі іс-шаралар
31 111
2
Төтенше жағдайлар жөніндегі жұмыстарды ұйымдастыру
2 559
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
2 559
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
1 537
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай- ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елді мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
1 022
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
20 000
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
20 000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
20 000
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
20 000
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2 136 310
1
Әлеуметтік қамсыздандыру
443 266
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
443 266
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
443 266
2
Әлеуметтiк көмек
1 594 952
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 594 952
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
483 176
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
61 840
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
16 155
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
141 510
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
5 344
015
Зейнеткерлер мен мүгедектігі бар адамдарға әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
331 182
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектігі бар адамдарға жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету

013
Капитальные расходы государственного органа
15 833
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
105 116
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
66 866
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
66 866
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района ( города областного значения)
19 971
040
Развитие объектов государственных органов
19 971
02
Оборона
33 670
1
Военные нужды
31 111
122
Аппарат акима района (города областного значения)
31 111
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
31 111
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
2 559
122
Аппарат акима района (города областного значения)
2 559
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
1 537
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
1 022
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
20 000
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
20 000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
20 000
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
20 000
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2 136 310
1
Социальное обеспечение
443 266
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
443 266
005
Государственная адресная социальная помощь
443 266
2
Социальная помощь
1 594 952
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1 594 952
002
Программа занятости
483 176
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
61 840
006
Оказание жилищной помощи
16 155
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
141 510
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
5 344
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и лиц с инвалидностью
331 182
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью