2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Түркістан облысы Созақ аудандық мәслихатының 2023 жылғы 20 желтоқсандағы № 70 шешiмi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9 бабының 2 тармағына, 75 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және Түркістан облыстық мәслихатының 2023 жылғы 13 желтоқсандағы № 7/85-VIІI "2024-2026 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне сәйкес, Созақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Созақ ауданының 2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 21 729 321 мың теңге:
салықтық түсімдер – 13 386 471 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2 070 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімі – 8 340 780 мың теңге;
2) шығындар – 21 911 590мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 608 388 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 643 164 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 34 776 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -790 657 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 790 657 мың теңге:
қарыздар түсімі – 643 164 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 34 776 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 182 269 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Созақ аудандық мәслихатының 20.12.2024 № 162 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешiмiмен.
2. 2024 жылы жеке табыс салығы және әлеуметтік салық түсімдерінің жалпы сомасын бөлу нормативтері белгіленсін:
аудандық бюджетке ірі кәсіпкерлік субъектілерінен және мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, заңды тұлғалардан алынатын корпоративтік табыс салығы 50,0 пайыз;
аудандық бюджетке төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы 48,6 пайыз;
аудандық бюджетке төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы 50,0 пайыз;
аудандық бюджетке әлеуметтік салық 47,2пайыз.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Созақ аудандық мәслихатының 20.12.2024 № 162 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешiмiмен.

О районном бюджете на 2024-2026 годы
Решение Созакского районного маслихата Туркестанской области от 20 декабря 2023 года № 70. Прекращено действие в связи с истечением срока
Примечание ИЗПИІ
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2024.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Туркестанского областного маслихата от 13 декабря 2023 года № 7/85-VІІІ "Об областном бюджете на 2024-2026 годы" Созакский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет Созакского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 21 729 321 тысяч тенге:
налоговые поступления – 13 386 471 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2 070 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 8 340 780 тысяч тенге;
2) затраты – 21 911 590 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 608 388 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 643 164 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 34 776 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -790 657 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета– 790 657 тысяч тенге:
поступление займов – 643 164 тысяч тенге;
погашение займов – 34 776 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 182 269 тысяч тенге.";
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Созакского районного маслихата Туркестанской области от 20.12.2024 № 162 (вводится в действие с 01.01.2024).
"2. Установить на 2024 год норматив распределения общей суммы поступления индивидуального подоходного налога и социального налога:
на районный бюджетпо корпоративному подоходному налогу с юридических лиц, за исключением поступлений от субъектов крупного предпринимательства и организаций нефтяного сектора 50,0 процентов;
на районный бюджет с доходов индивидуального подоходного налога, облагаемых у источника выплаты 48,6 процентов;
на районный бюджет с индивидуального подоходного налога с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты 50,0 процентов;
на районный бюджет с социального налога 47,2 процентов".
Сноска. Пункт 2 в редакции решения Созакского районного маслихата Туркестанской области от 20.12.2024 № 162 (вводится в действие с 01.01.2024).

3. 2024 жылға аудандық бюджеттен облыстық бюджетке бюджеттік алып коюлардың жалпы көлемі 4 779 139мың теңге болып белгіленсін.
4. 2024 жылға аудандық бюджеттен ауылдық округтері мен кенттері бюджеттеріне берiлетiн субвенциялар мөлшерiнің жалпы сомасы 943 035 мың теңге болып қарастырылсын, оның iшiнде:
Жартытөбе ауылдық округіне – 86 942 мың теңге;
Жуантөбе ауылдық округіне – 59 596 мың теңге;
Қарақұр ауылдық округіне – 59 816 мың теңге;
Қаратау ауылдық округіне – 27 841мың теңге;
Құмкент ауылдық округіне – 76 156 мың теңге;
Созақ ауылдық округіне – 67 969 мың теңге;
Сызған ауылдық округіне – 103 841 мың теңге;
Шолаққорған ауылдық округіне – 191 175 мың теңге;

3. Предусмотреть на 2024 год объем бюджетных изъятийиз районного бюджета, в областной бюджет в общей сумме 4 779 139 тысяч тенге.
4. Предусмотреть на 2024 год размеры субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты сельских округов и поселков общей сумме 943 035тысяч тенге, в том числе:
в сельский округ Жартытобе–86 942 тысяч тенге;
в сельский округ Жуантобе –59 596 тысяч тенге;
в сельский округ Каракур –59 816 тысяч тенге;
в сельский округ Каратау –27 841 тысяч тенге;
в сельский округ Кумкент–76 156 тысяч тенге;
в сельский округ Созак–67 969 тысяч тенге;
в сельский округ Сызган –103 841 тысяч тенге;
в сельский округ Шолаккорган–191 175 тысяч тенге;

Шу ауылдық округіне – 59 027 мың теңге
Қыземшек кентіне – 51 380 мың теңге;
Таукент кентіне – 102 860 мың теңге;
Тасты ауылдық округіне – 56 432 мың теңге.
5. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2024 жылға арналған резерві 14 000 мың теңге сомасында бекітілсін.
6. Бюджеттік инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) іске асыруға бағытталған бюджеттік бағдарламалар бөлінісінде 2024 жылға арналған аудандық бюджеттік даму бағдарламаларының тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекiтiлсiн.

в сельский округ Шу–59 027 тысяч тенге;
в поселок Кыземшек–51 380 тысяч тенге;
в поселок Таукент–102 860 тысяч тенге;
в сельский округ Тасты–56 432 тысяч тенге.
5. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2024 год в сумме 14 000 тысяч тенге.
6. Утвердить перечень бюджетных программ развития районного бюджета на 2024 год с разделением на бюджетные программы, направленные на реализацию бюджетных инвестиционных проектов (программ), согласно приложения 4.

393 762
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу,жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
628 872
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
98 499
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
98 499
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
82 606
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2 000
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
6 700
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
5 093
067
Ведомстволықбағыныстағымемлекеттікмекемелерменұйымдардыңкүрделішығыстары
2 100
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
5 850 181
1
Тұрғын үй шаруашылығы
471 602
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
16 572
002
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, соның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты
жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру
11 331
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
5 241
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
455 030
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
4 248
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
251 000
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
199 782
2
Коммуналдық шаруашылық
5 283 839
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
4 658 525
011
Шағын қалаларды жылумен жабдықтауды үздіксіз қамтамасыз ету
1 396 676
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
349 210
028
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
0
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
2 912 639
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
625 314
005
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
625 314
3
Елді-мекендерді көркейту
94 740
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

393 762
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
628 872
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
98 499
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
98 499
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
82 606
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2 000
021
Капитальные расходы государственного органа
6 700
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
5 093
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
2 100
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
5 850 181
1
Жилищное хозяйство
471 602
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
16 572
002
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этимотчуждение недвижимого имущества
11 331
003
Организация сохранения государственного жилищного
фонда
5 241
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района ( города областного значения)
455 030
003
Проектированиеи (или) строительство, реконструкция
жилья коммунального жилищного фонда
4 248
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство
инженерно-коммуникационной инфраструктуры
251 000
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
199 782
2
Коммунальное хозяйство
5 283 839
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
4 658 525
011
Обеспечение бесперебойного теплоснабжения малых городов
1 396 676
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
349 210
028
Развитие коммунального хозяйства
0
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
2 912 639
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района ( города областного значения)
625 314
005
Развитие коммунального хозяйства
625 314
3
Благоустройство населенных пунктов
94 740
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

91 604
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
89 101
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
89 101
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
71 510
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
71 510
02
Қорғаныс
35 588
1
Әскери мұқтаждар
34 082
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
34 082
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
34 082
2
Төтенше жағдайлар жөніндегі жұмыстарды ұйымдастыру
1 506
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
1 506
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай- ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елді мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
1 506
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
17 768
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласында басқа да қызметтер
17 768
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
17 768
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
17 768
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1 481 304
1
Әлеуметтік қамсыздандыру
394 247
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
394 247
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
394 247
2
Әлеуметтiк көмек
990 504
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
990 504
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет , спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
68 163
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
17 716
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
239 964
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
6 160
015
Зейнеткерлер мен мүгедектігі бар адамдарға әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
376 407
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу,жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету

91 604
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
89 101
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
89 101
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
71 510
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
71 510
02
Оборона
35 588
1
Военные нужды
34 082
122
Аппарат акима района (города областного значения)
34 082
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
34 082
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
1 506
122
Аппарат акима района (города областного значения)
1 506
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
1 506
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
17 768
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
17 768
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
17 768
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
17 768
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 481 304
1
Социальное обеспечение
394 247
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
394 247
005
Государственная адресная социальная помощь
394 247
2
Социальная помощь
990 504
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
990 504
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
68 163
006
Оказание жилищной помощи
17 716
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
239 964
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
6 160
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и лиц с инвалидностью
376 407
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью

516 615
Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
130 000
Түркістан облысы, Созақ ауданы, Сызған ауылындағы су құбыры желілерінің құрылысы
75 000
Түркістан облысы, Созақ ауданы, Балдысу ауылындағы су құбыры желілерінің құрылысы
32 000
Түркістан облысы, Созақ ауданы, Қарабұлақ ауылындағы су құбыры желілерінің құрылысы
23 000
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
264 936
005
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
264 936
Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
200 000
Түркістан облысы, Созақ ауданының Қаратау ауылында қатты-тұрмыстық қалдықтар үшін полигон салу
100 000
Түркістан облысы, Созақ ауданының Жуантөбе ауылында қатты-тұрмыстық қалдықтар үшін полигон салу
100 000
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
64 936
Қарақұр ауылында қатты- тұрмыстық қалдықтар үшін палигон салу
29 322
Қаратау ауылында қатты- тұрмыстық қалдықтар үшін палигон салу
19 159
Жуантөбе ауылында қатты- тұрмыстық қалдықтар үшін палигон салу
16 455
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік
146 902
2
Спорт
146 902
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
146 902
008
Cпорт объектілерін дамыту
146 902
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
146 902
Қарақұр ауылына шағын жабық футбол алаңы құрылысына
111 955
Жуантөбе ауылына шағын жабық футбол алаңы құрылысына ЖСҚ әзірлеу (қайта қолдану)
4 989
Тасты ауылына шағын жабық футбол алаңы құрылысына ЖСҚ әзірлеу (қайта қолдану)
4 989
Сызған ауылына шағын жабық футбол алаңы құрылысына ЖСҚ әзірлеу (қайта қолдану)
4 989
Шолаққорған ауылындағы "Достар" стадионына қайта құруға (реконструкция) ЖСҚ әзірлеу
19 980
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
614 408
813 941
9
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызметтер
614 408
813 941
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
614 408
813 941
036
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
614 408
813 941
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
411 221
813 941
Созақ ауданында автоматтандырылған газ тасымалдау станциясы бар магистральды газ құбыры-тармағын салу
411 221
813 941
Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
203 187
ОҚО, Созақ ауданы, Шолаққорған ауылдық округінің газ тарату желісін салу
203 187
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
175 606
1
Ауыл шаруашылығы
175 606

516 615
За счет трансфертов из областного бюджета
130 000
Строительство водопроводных сетей села Сызган с/о Сызган Созакского района, Туркестанской области
75 000
Строительство водопроводных сетей села Балдысу Созакского района, Туркестанской области
32 000
Строительство водопроводных сетей села Карабулак Созакского района, Туркестанской области
23 000
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
264 936
005
Развитие коммунального хозяйства
264 936
За счет трансфертов из областного бюджета
200 000
Строительство полигона для твердо-бытовых отходов в селе Каратау Созакского района, Туркестанской области
100 000
Строительство полигона для твердо-бытовых отходов в селе Жуантобе Созакского района, Туркестанской области
100 000
За счет средств местного бюджета
64 936
Строительство полигона для твердо-бытовых отходов в селе Каракур Созакского района, Туркестанской области
29 322
Строительство полигона для твердо-бытовых отходов в селе Каратау Созакского района, Туркестанской области
19 159
Строительство полигона для твердо-бытовых отходов в селе Жуантобе Созакского района, Туркестанской области
16 455
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
146 902
2
Спорт
146 902
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
146 902
008
Развитие объектов спорта
146 902
За счет средств местного бюджета
146 902
Строительство крытого мини-футбольного поля в селе Каракур Созакского района, Туркестанской области
111 955
ПСД (повторное применение)на строительство крытого футбольного поля в селе Жуантобе Созакского района, Туркестанской области
4 989
ПСД (повторное применение)на строительство крытого футбольного поля в селе Тасты Созакского района, Туркестанской области
4 989
ПСД (повторное применение)на строительство крытого футбольного поля в селе Сызган Созакского района, Туркестанской области
4 989
Разраводка ПСД на реконструкцию стадиона "Достар" в селе Шолаккорган
19 980
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
614 408
813 941
9
Прочие услуги в области топливно-энергетического комплекса и недропользования
614 408
813 941
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
614 408
813 941
036
Развитие газотранспортной системы
614 408
813 941
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
411 221
813 941
Строительство магистрального газопровода-отвода с АГРС в Созакском районе ЮКО
411 221
813 941
За счет трансфертов из областного бюджета
203 187
Строительство газораспределительной сети сельского округа Шолаккорган Созакского района ЮКО
203 187
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
175 606
1
Сельскоехозяйство
175 606