Созақ ауданы әкiмдiгiнiң 2022 жылғы 17 мамырдағы ""Б" корпусындағы аудандық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы органдардың мемлекеттік әкімшілік қызметшілері мен Созақауданы әкімі аппаратының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" Созақ ауданы әкiмдiгiнiң 2018 жылғы 13 сәуірдегі № 110 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" № 140 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Созақ ауданы әкiмдiгiнiң 2023 жылғы 9 қазандағы № 272 қаулысы
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Созақ ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Созақ ауданы әкiмдiгiнiң 2022 жылғы 17 мамырдағы ""Б" корпусындағы аудандық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы органдардың мемлекеттік әкімшілік қызметшілері мен Созақ ауданы әкімі аппаратының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" Созақ ауданы әкiмдiгiнiң 2018 жылғы 13 сәуірдегі № 110 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" № 140 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Созақ ауданы әкімі аппаратының басшысы А.Бакировке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің міндетін атқарушы А.Сатыбалды

О признании утратившим силу постановления акимата Созакского района от 17 мая 2022 года № 140 "О внесении изменений в постановление акимата Созакского района от 13 апреля 2018 года № 110 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих исполнительных органов финансируемых из районного бюджета и административных государственных служащих аппарата акима Созакского района корпуса "Б""
Постановление акимата Созакского района Туркестанской области от 9 октября 2023 года № 272
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Созакского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Созакского района от 17 мая 2022 года № 140 "Созакского района от 13 апреля 2018 года № 110 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих исполнительных органов финансируемых из районного бюджета и административных государственных служащих аппарата акима Созакского района корпуса "Б""
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Бакирова А.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполнитель обязанности акима района А.Сатыбалды