2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Түркістан облысы Төлеби аудандық мәслихатының 2023 жылғы 21 желтоқсандағы № 8/42-VIII шешiмi
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі.
Төлеби аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Төлеби ауданының 2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 15 809 688 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 448 126 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 51 405 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 158 515 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 12 151 642 мың теңге;
2)шығындар – 17 117 184 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 29 234 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 36 920 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 7 686 мың теңге;
4)қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 336 730 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 336 730 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 1 133 420 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 7 686 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 210 996 мың теңге.".

О районном бюджете на 2024-2026 годы
Решение Толебийского районного маслихата Туркестанской области от 21 декабря 2023 года № 8/42-VIII
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2024.
Толебийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет Толебийского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 15 809 688 тысяч тенге:
налоговые поступления – 3 448 126 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 51 405 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 158 515 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 12 151 642 тысяч тенге;
2) затраты – 17 117 184 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 29 234 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 36 920 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 7 686 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 336 730 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 336 730 тысяч тенге:
поступления займов – 1 133 420 тысяч тенге;
погашение займов – 7 686 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 210 996 тысяч тенге.";

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Төлеби аудандық мәслихатының 26.04.2024 № 12/71-VIII (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешiмiмен.
"2. 2024 жылға салық түсімдерінен облыстық бюджетке ірі кәсіпкерлік субъектілерінен және мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, заңды тұлғалардан алынатын корпоративтік табыс салығынан 50 пайыз, төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығынан 53,8 пайыз, төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы 66,6 пайыз және әлеуметтік салықтан 57,2 пайыз мөлшерінде бөлу нормативтері белгіленсін.".

Сноска. Пункт 1 в редакции решения Толебийского районного маслихата Туркестанской области от 26.04.2024 № 12/71-VIII (вводится в действие с 01.01.2024).
"2. Установить на 2024 год норматив распределения общей суммы поступления корпоративный подоходный налог с юридических лиц, за исключением поступлений от субъектов крупного предпринимательства и организаций нефтяного сектора 50 процентов, индивидуального подоходного налога с доходов, облагаемых у источника выплаты 53,8 процентов, по индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты 66,6 процентов и социального налога в размере 57,2 процентов в областной бюджет.".

Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Төлеби аудандық мәслихатының 26.04.2024 № 12/71-VIII (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешiмiмен.
3. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың төрағасы Н.Қойбағаров
Төлеби аудандық
мәслихатының 2023 жылғы
21 желтоқсандағы № 8/42-VIII
шешіміне 1-қосымша
2024 жылға арналған аудан бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Түркістан облысы Төлеби аудандық мәслихатының 26.04.2024 № 12/71-VIII (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешiмiмен.
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
1.Кірістер

Сноска. Пункт 2 в редакции решения Толебийского районного маслихата Туркестанской области от 26.04.2024 № 12/71-VIII (вводится в действие с 01.01.2024).
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель районного маслихата Н.Койбагаров
Приложение 1 к решению
Толебийского районного
маслихата от 21 декабря
2023 года № 8/42-VIII
Районный бюджет на 2024 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Толебийского районного маслихата Туркестанской области от 26.04.2024 № 12/71-VIII (вводится в действие с 01.01.2024).
Сумма в тысяч тенге
Категория
Наименование
Класс
Подкласс
1.Доходы