2024-2026 жылдарға арналған қала, ауылдық округтердің бюджеттері туралы
Түркістан облысы Төлеби аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 9/51-VIII шешiмi
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі.
Төлеби аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ленгір қаласының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1)кiрiстер–480 261мың теңге:
салықтық түсiмдер – 396 695 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттердiң түсiмдерi – 83 566 мың теңге;
2) шығындар – 505 750 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – - 25 489 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 25 489 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 25 489 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Төлеби аудандық мәслихатының 24.09.2024 № 17/91-VIII (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешiмiмен.
2. Аққұм ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 59 426 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 14 705 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттердiң түсiмдерi – 44 721 мың теңге;
2) шығындар – 59 890 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – - 464 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 464 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 464 мың теңге.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Төлеби аудандық мәслихатының 13.05.2024 № 13/75-VIII (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешiмiмен.
3. Алатау ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 66 722 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 50 372 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттердiң түсiмдерi – 16 350 мың теңге;

О бюджетах города, сельских округов на 2024-2026 годы
Решение Толебийского районного маслихата Туркестанской области от 27 декабря 2023 года № 9/51-VIII
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2024.
Толебийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Ленгера на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год следующих объемах:
1) доходы –480 261 тысяч тенге:
налоговыепоступления –396 695 тысяч тенге;
неналоговыепоступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 83 566 тысяч тенге;
2) затраты – 505 750 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета – - 25 489 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета –25 489 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 25 489 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Толебийского районного маслихата Туркестанской области от 24.09.2024 № 17/91-VIII (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Утвердить бюджет Аккумского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2024 год следующих объемах:
1) доходы – 59 426 тысяч тенге:
налоговые поступления – 14 705 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 44 721 тысяч тенге;
2) затраты – 59 890 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета – - 464 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 464 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 464 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 в редакции решения Толебийского районного маслихата Туркестанской области от 13.05.2024 № 13/75-VIII (вводится в действие с 01.01.2024).
3. Утвердить бюджет Алатауского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложении 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2024 год следующих объемах:
1) доходы – 66 722 тысяч тенге:
налоговые поступления – 50 372 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 16 350 тысяч тенге;

Ескерту. 13-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Төлеби аудандық мәслихатының 13.05.2024 № 13/75-VIII (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешiмiмен.
14. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың төрағасы Н.Қойбағаров
Төлеби аудандық мәслихатының
2023 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 9/51-VIII шешіміне 1 қосымша
Ленгір қаласының 2024 жылға арналған бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Түркістан облысы Төлеби аудандық мәслихатының 24.09.2024 № 17/91-VIII (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешiмiмен.
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы

Сноска. Пункт 13 в редакции решения Толебийского районного маслихата Туркестанской области от 13.05.2024 № 13/75-VIII (вводится в действие с 01.01.2024).
14. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель районного маслихата Н.Койбагаров
Приложение 1 к решению
Толебийского районного маслихата
от 27 декабря 2023 года № 9/51-VIII
Бюджет города Ленгер на 2024 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Толебийского районного маслихата Туркестанской области от 24.09.2024 № 17/91-VIII (вводится в действие с 01.01.2024).
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс