Мемлекеттік әкімшілік лауазымдарға арналған біліктілік талаптарын бекіту туралы
Түркістан облысы Түлкібас ауданы әкімдігінің Машат ауылдық округ әкімінің 2023 жылғы 30 мамырдағы № 9 шешімі. Күші жойылды - Түркістан облысы Түлкібас ауданы әкімдігінің Машат ауылдық округ әкімінің 2024 жылғы 3 қаңтардағы № 1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Түлкібас ауданы әкімдігінің Машат ауылдық округ әкімінің 03.01.2024 № 1 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 17-бабы 4-тармағына, ""Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік лауазымдарына Үлгілік біліктілік талаптарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігі Төрағасының 2023 жылғы 5 сәуірдегі № 71 бұйрығына сәйкес, ШЕШІМ ЕТЕМІН:
1. "Түлкібас ауданы әкімдігінің Машат ауылдық округ әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің мемлекеттік қоса беріліп отырған әкімшілік мемлекеттік лауазымдарына қойылатын біліктілік талаптары бекітілсін (7 қосымша).
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өз құзырыма қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Машат ауылдық округ әкімі: К.Амалов
Машат ауылдық округ әкімінің
2023 жылғы "30" 05
№ 9 шешіміне
1 қосымша
Машат ауылдық округ әкімінің орынбасары лауазымына қойылатын біліктілік талаптары Е-G-1 санаты, 1 бірлік №02-0
Көрсеткіш
Қойылатын талаптар
Білімі бойынша
1.Жоғары оқу орнынан кейінгі немес жоғары не орта білімнен кейінгі немесе техникалық және кәсіптік білім;
Қажетті құзыреттер бойынша
"Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік лауазымдарының үлгілік біліктілік талаптарына сәйкес болуы тиіс.
Жұмыс тәжірибесі бойынша
"Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік лауазымдарының үлгілік біліктілік талаптарына сәйкес болуы тиіс.
Машат ауылдық округ әкімінің
2023 жылғы "30" 05
№ 9 шешіміне
2 қосымша
Машат ауылдық округ әкімінің кеңесшісі лауазымына қойылатын біліктілік талаптары Е-G-2 санаты, 1 бірлік №03-1
Көрсеткіш
Қойылатын талаптар
Білімі бойынша
1.Жоғары оқу орнынан кейінгі немес жоғары не орта білімнен кейінгі немесе техникалық және кәсіптік білім;
Қажетті құзыреттер бойынша
"Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік лауазымдарының үлгілік біліктілік талаптарына сәйкес болуы тиіс.
Жұмыс тәжірибесі бойынша
"Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік лауазымдарының үлгілік біліктілік талаптарына сәйкес болуы тиіс.
Машат ауылдық округ әкімінің
2023 жылғы "30" 05
№ 9 шешіміне
3 қосымша

Об утверждении квалификационных требований для административных государственных должностей
Решение акима Машатского сельского округа акимата Тюлькубасского района Туркестанской области от 30 мая 2023 года № 9. Утратило силу решением акима Машатского сельского округа акимата Тюлькубасского района Туркестанской области от 3 января 2024 года № 1
Сноска. Утратило силу решением акима Машатского сельского округа акимата Тюлькубасского района Туркестанской области от 03.01.2024 № 1 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 4 статьи 17 Закона Республики Казахстан "О государственной службе Республики Казахстан" и приказом Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы от 5 апреля 2023 года за № 71 "Об утверждении Типовых квалификационных требований к административным государственным должностям корпуса "Б"" ПРИНИМАЮ РЕШЕНИЕ:
1. Утвердить прилагаемые квалификационные требования к административным государственным должностям коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Машатского сельского округа акимата Тюлькубасского района " (7 приложений).
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Машатского сельского округа: К.Амалов
Приложение № 1
к решению акима
Машатского сельского округа
от "30" 05 2023 года. № 9
Квалификационные требования к должности заместитель акима Машатского сельского округа категорий Е – G - 1, 1 единиц № 02 – 1
Критерии
Требование
По образованию
1. Послевузовское или высшее либо послесреднее или техническое и профессиональное образование;
О необходимых компетенциях
Должны соответствовать типовым квалификационным требованиям административным государственным должностям корпуса "Б"
По опыту работы
Должны соответствовать типовым квалификационным требованиям административным государственным должностям корпуса "Б"
Приложение № 2
к решению акима
Машатского сельского округа
от "30" 05 2023 года. № 9
Квалификационные требования к должности советник акима Машатского сельского округа категорий Е – G - 2, 1 единиц № 03 – 1
Критерии
Требование
По образованию
1. Послевузовское или высшее либо послесреднее или техническое и профессиональное образование;
О необходимых компетенциях
Должны соответствовать типовым квалификационным требованиям административным государственным должностям корпуса "Б"
По опыту работы
Должны соответствовать типовым квалификационным требованиям административным государственным должностям корпуса "Б"
Приложение № 3
к решению акима
Машатского сельского округа
от "30" 05 2023 года. № 9