"Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік лауазымдарына біліктілік талаптарын бекіту туралы
Түркістан облысы Түлкібас ауданы Майлыкент ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 30 мамырдағы № 62 шешімі. Күші жойылды - Түркістан облысы Түлкібас ауданы Майлыкент ауылдық округі әкімінің 2024 жылғы 3 қаңтардағы № 01 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Түлкібас ауданы Майлыкент ауылдық округі әкімінің 03.01.2024 № 01 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 17-бабы 4-тармағына, "Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік лауазымдарына Үлгілік біліктілік талаптарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігі Төрағасының 2023 жылғы 5 сәуірдегі № 71 бұйрығына сәйкес,ШЕШІМ ЕТЕМІН:
1. "Түлкібас ауданы әкімдігінің Майлыкент ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің мемлекеттік қоса беріліп отырған әкімшілік мемлекеттік лауазымдарына қойылатын біліктілік талаптары бекітілсін (10 қосымша).
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өз құзырыма қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Әкім Қ.Ахметов
Майлыкент ауылдық округі әкімінің
2023 жылғы "30" мамырдағы
№ 62 шешіміне
1-қосымша
Майлыкент ауылдық округі әкімінің орынбасары лауазымына қойлатын біліктілік талаптары Е – G – 1 санаты, 2 бірлік №02-1, №02-2
Көрсеткіш
Қойылатын талаптар
Білімі бойынша
Жоғары оқу орнынан кейінгі немесе жоғары не орта білімнен кейінгі немесе техникалық және кәсіптік білім
Қажетті құзыреттер бойынша
"Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік лауазымдарының үлгілік біліктілік талаптарына сәйкес болуы тиіс.
Жұмыс тәжірибесі бойынша
"Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік лауазымдарының үлгілік біліктілік талаптарына сәйкес болуы тиіс.
Майлыкент ауылдық округі әкімінің
2023 жылғы "30" мамырдағы
№ 62 шешіміне
2-қосымша
Майлыкент ауылдық округі әкімінің кеңесшісі лауазымына қойлатын біліктілік талаптары Е – G – 2 санаты, 1 бірлік №03-1
Көрсеткіш
Қойылатын талаптар
Білімі бойынша
Жоғары оқу орнынан кейінгі немесе жоғары не орта білімнен кейінгі немесе техникалық және кәсіптік білім
Қажетті құзыреттер бойынша
"Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік лауазымдарының үлгілік біліктілік талаптарына сәйкес болуы тиіс.
Жұмыс тәжірибесі бойынша
"Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік лауазымдарының үлгілік біліктілік талаптарына сәйкес болуы тиіс.
Майлыкент ауылдық округі әкімінің
2023 жылғы "30" мамырдағы
№ 62 шешіміне
3-қосымша

Об утверждении квалификационных требований На административные государственные должности корпуса "Б"
Решение акима сельского округа Майлыкент Тюлькубасского района Туркестанской области от 30 мая 2023 года № 62. Утратило силу решением акима сельского округа Майлыкент Тюлькубасского района Туркестанской области от 3 января 2024 года № 01
Сноска. Утратило силу решением акима сельского округа Майлыкент Тюлькубасского района Туркестанской области от 03.01.2024 № 01 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 4 статьи 17 Закона Республики Казахстан "О государственной службе Республики Казахстан" и приказом Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы от 5 апреля 2023 года за № 71 "Об утверждении Типовых квалификационных требований к административным государственным должностям корпуса "Б" РЕШИЛ:
1. Утвердить прилагаемые квалификационные требования к административным государственным должностям коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Майлыкентского сельского округа акимата Тюлькубасского района " (10 приложений).
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким К.Ахметов
Приложение 1
к решению акима
Майлыкентского сельского округа
за № 62 "30" мая 2023 г.
Квалификационные требования к должности заместитель акима Майлыкентского сельского округа категория Е – G – 1, 2 едениц №02-1, 02-2
Показатели
Требования
По образованию
Послевузовское или высшее либо послесреднее или техническое и профессиональное образование
О необходимых компетенциях
Должен соответствовать типовым квалификационным требованиям административным государственным должностям корпуса "Б"
По опыту работы
Должен соответствовать типовым квалификационным требованиям административным государственным должностям корпуса "Б"
Приложение 2
к решению акима
Майлыкентского сельского округа
за № 62 "30" мая 2023 г.
Квалификационные требования к должности советник акима Майлыкентского сельского округа категория Е – G – 2, 1 еденица №03-1
Индикаторы
Требования
По образованию
Послевузовское или высшее либо послесреднее или техническое и профессиональное образование;
О необходимых компетенциях
Должен соответствовать типовым квалификационным требованиям административным государственным должностям корпуса "Б"
По опыту работы
Должен соответствовать типовым квалификационным требованиям административным государственным должностям корпуса "Б"
Приложение 3
к решению акима
Майлыкентского сельского округа
за № 62 "30" мая 2023 г.

Майлыкент ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы лауазымына қойлатын біліктілік талаптары Е – G – 3 санаты, 1 бірлік №03-2
Көрсеткіш
Қойылатын талаптар
Білімі бойынша
Жоғары оқу орнынан кейінгі немесе жоғары не орта білімнен кейінгі немесе техникалық және кәсіптік білім
Қажетті құзыреттер бойынша
"Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік лауазымдарының үлгілік біліктілік талаптарына сәйкес болуы тиіс.
Жұмыс тәжірибесі бойынша
"Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік лауазымдарының үлгілік біліктілік талаптарына сәйкес болуы тиіс.
Майлыкент ауылдық округі әкімінің
2023 жылғы "30" мамырдағы
№ 62 шешіміне
4-қосымша
Майлыкент ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы лауазымына қойлатын біліктілік талаптары Е – G – 3 санаты, 2 бірлік №03-3, №03-8
Көрсеткіш
Қойылатынталаптар
Білімі бойынша
1. Жоғары оқу орнынан кейінгі немесе жоғары не орта білімнен кейінгі немесе техникалық және кәсіптік білім.
Қажетті құзыреттер бойынша
"Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік лауазымдарының үлгілік біліктілік талаптарына сәйкес болуы тиіс.
Жұмыс тәжірибесі бойынша
"Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік лауазымдарының үлгілік біліктілік талаптарына сәйкес болуы тиіс.
Майлыкент ауылдық округі әкімінің
2023 жылғы "30" мамырдағы
№ 62 шешіміне
5-қосымша
Майлыкент ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы лауазымына қойлатын біліктілік талаптары Е – G – 3 санаты, 1 бірлік №03-4
Көрсеткіш
Қойылатын талаптар
Білімі бойынша
1. Жоғары оқу орнынан кейінгі немесе жоғары не орта білімнен кейінгі немесе техникалық және кәсіптік білім.
Қажетті құзыреттер бойынша
"Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік лауазымдарының үлгілік біліктілік талаптарына сәйкес болуы тиіс.
Жұмыс тәжірибесі бойынша
"Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік лауазымдарының үлгілік біліктілік талаптарына сәйкес болуы тиіс.
Майлыкент ауылдық округі әкімінің
2023 жылғы "30" мамырдағы
№ 62 шешіміне
6-қосымша
Майлыкент ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы лауазымына қойлатын біліктілік талаптары Е – G – 3 санаты, 1 бірлік №03-5
Көрсеткіш
Қойылатын талаптар
Білімі бойынша
1. Жоғары оқу орнынан кейінгі немесе жоғары не орта білімнен кейінгі немесе техникалық және кәсіптік білім.
2. Бизнес, басқару және құқық (экономика, қаржы, есеп және аудит).
Қажетті құзыреттер бойынша
"Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік лауазымдарының үлгілік біліктілік талаптарына сәйкес болуы тиіс.
Жұмыс тәжірибесі бойынша
"Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік лауазымдарының үлгілік біліктілік талаптарына сәйкес болуы тиіс.
Майлыкент ауылдық округі әкімінің
2023 жылғы "30" мамырдағы
№ 62 шешіміне
7-қосымша

Квалификационные требования к должности Главного специалиста аппарата акима Майлыкентского сельского округа категория Е – G – 3, 1 еденица №03-2
Индикаторы
Требования
По образованию
Послевузовское или высшее либо послесреднее или техническое и профессиональное образование
О необходимых компетенциях
Должен соответствовать типовым квалификационным требованиям административным государственным должностям корпуса "Б"
По опыту работы
Должен соответствовать типовым квалификационным требованиям административным государственным должностям корпуса "Б"
Приложение 4
к решению акима
Майлыкентского сельского округа
за № 62 "30" мая 2023 г.
Квалификационные требования к должности Главного специалиста аппарата акима Майлыкентского сельского округа категория Е – G – 3, 2 еденица №03-3, №03-8
Индикаторы
Требования
По образованию
1. Послевузовское или высшее либо послесреднее или техническое и профессиональное образование
О необходимых компетенциях
Должен соответствовать типовым квалификационным требованиям административным государственным должностям корпуса "Б"
По опыту работы
Должен соответствовать типовым квалификационным требованиям административным государственным должностям корпуса "Б"
Приложение 5
к решению акима
Майлыкентского сельского округа
за № 62 "30" мая 2023 г.
Квалификационные требования к должности Главного специалиста аппарата акима Майлыкентского сельского округа категория Е – G – 3, 1 еденица №03-4
Индикаторы
Требования
По образованию
1. Послевузовское или высшее либо послесреднее или техническое и профессиональное образование
О необходимых компетенциях
Должен соответствовать типовым квалификационным требованиям административным государственным должностям корпуса "Б"
По опыту работы
Должен соответствовать типовым квалификационным требованиям административным государственным должностям корпуса "Б"
Приложение 6
к решению акима
Майлыкентского сельского округа
за № 62 "30" мая 2023 г.
Квалификационные требования к должности Главного специалиста аппарата акима Майлыкентского сельского округа категория Е – G – 3, 1 едениц №03-5
Индикаторы
Требования
По образованию
Послевузовское или высшее либо послесреднее или техническое и профессиональное образование
2. Бизнес и управление (экономика, бухгалтерский учет и аудит, финансы).
О необходимых компетенциях
Должен соответствовать типовым квалификационным требованиям административным государственным должностям корпуса "Б"
По опыту работы
Должен соответствовать типовым квалификационным требованиям административным государственным должностям корпуса "Б"
Приложение 7
к решению акима
Майлыкентского сельского округа
за № 62 "30" мая 2023 г.