2024-2026 жылдарға арналған қала, кент және ауылдық округтердің бюджеті туралы
Түркістан облысы Жетісай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 12-75-VIII шешiмi
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңына сәйкес, Жетісай аудандық мәслихатыШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жетісай қаласының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 390 230 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 366 762 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер –0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 23 381 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 87 мың теңге;
2) шығындар – 402 381 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 12 151 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 12 151 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 12 151 мың теңге.".
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Жетісай аудандық мәслихатының 06.05.2024 № 16-98-VІIІ (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешiмiмен.
2. Жаңа ауыл ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 83 018 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 43 270 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 1 086 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 38 212 мың теңге;
2) шығындар – 83 018 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.
3. Жылы су ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 94 955 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 28 042 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер –0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 309 мың теңге;

О бюджете города, поселка и сельских округов на 2024-2026 годы
Решение Жетысайского районного маслихата Туркестанской области от 29 декабря 2023 года № 12-75-VIII
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2024.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан и Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жетысайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Жетысай на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 390 230 тысяч тенге:
налоговые поступления – 366 762 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 23 381 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 87 тысяч тенге;;
2) затраты – 402 381 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 12 151 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 12 151 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 12 151 тысяч тенге.".
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Жетысайского районного маслихата Туркестанской области от 06.05.2024 № 16-98-VІIІ (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Утвердить бюджет сельского округа Жана ауыл на 2024-2026 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 83 018 тысяч тенге:
налоговые поступления – 43 720 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 1 086 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 38 212 тысяч тенге;
2) затраты – 83 018 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0.
3. Утвердить бюджет сельского округа Жылы су 2024-2026 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 94 955 тысяч тенге:
налоговые поступления – 28 042 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 309 тысяч тенге;